EPA Systemy dystrybutorem Etrovision Technology

EPA Systemy rozpoczęła współpracę z firmą Etrovision, producentem cyfrowych rozwiązań do monitoringu wideo. Jako oficjalny dystrybutor na polskim rynku EPA Systemy zaoferuje klientom w naszym kraju dostęp do uznanych na świecie kamer IP oraz rozwiązań hybrydowych, integrujących monitoring analogowy z cyfrowym i wyposażonych w polski interfejs.

− Klienci w Polsce coraz bardziej przekonują się do technologii IP w monitoringu wideo, a udział tej technologii na tle systemów analogowych systematycznie się zwiększa – mówi Paweł Premicz, prezes zarządu EPA Systemy. − Etrovision to ważna marka na rynku cyfrowych rozwiązań do monitoringu. Doświadczona i innowacyjna, a także wyróżniająca się zróżnicowanymi i łatwymi w obsłudze produktami.

W ofercie EPA Systemy znajdzie się bogaty wachlarz sprzętu Etrovision, skierowany do szerokiej grupy klientów. W sprzedaży znajdą się m.in. kamery odporne na warunki atmosferyczne, działające nawet w całkowitej ciemności, kamery do systemów monitoringu miejskiego z szybkoobrotowym obiektywem i 26-krotnym zoomem optycznym. Dla mniej wymagających użytkowników dostępne będą kamery uniwersalne. Adapter WiFi i wydajne kodowanie H.264 sprawi, że wybrane modele mogą działać w sieci bezprzewodowej. Wkrótce pojawią się także kamery do monitoringu wideo pracujące w rozdzielczości Full HD.

Jednym z ciekawszych rozwiązań Etrovision jest system EtroLink™, który umożliwia użytkownikowi konfigurację produktu bez potrzeby włączania kamery do zasilania i do sieci. W ofercie firmy znajduje się także nowatorski wideo serwer umieszczony w statywie kamery i należący do najnowocześniejszych rozwiązań tego typu.

Wszystkie produkty Etrovision wyposażone są we własne oprogramowanie do zarządzania kamerami i rejestracją obrazu. Mogą także współpracować z zaawansowanymi systemami takimi, oferowanymi przez takie firmy, jak QNAP, Alnet, GeoVision, Milestone, a niedługo także z rozwiązaniami Synology.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu