Drugie urządzenie magicolor 1690MF za pół ceny

W najnowszej ofercie Konica Minolta można kupić wielofunkcyjne kolorowe urządzenie magicolor 1690MF w promocji. Nabywając dwa urządzenia, drugie klient kupi za pół ceny. Akcja u dystrybutorów Konica Minolta: AB, ABCData, ACTION oraz Tech Data trwa do wyczerpania zapasów. Przy zakupie jednego urządzenia promocja nie obowiązuje.

Konica Minolta magicolor 1690MF to inteligentne, kolorowe rozwiązanie 4 w 1 oferujące funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksu. Jest to urządzenie stworzone z myślą o potrzebach użytkowników domowych, jednoosobowych firm oraz małych grup roboczych. magicolor 1690MF sprawdzi się również w większych biurach dzięki wbudowanej karcie sieciowej.

Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowaną drukarkę z automatycznym podajnikiem dokumentów, która doskonale poradzi sobie z produkcją prezentacji, wizytówek, folderów reklamowych oraz zaproszeń na papierze o gramaturze od 60 do 209 g/m2. magicolor 1690MF charakteryzuje się ekonomicznym drukiem monochromatycznym 20 str./min. Zastosowana technologia pozwala na drukowanie w trybie monochromatycznym bez zużycia kolorowych wkładów, co zapewnia znacznie wydajniejsze wykorzystanie tonera i istotne obniżenie kosztów eksploatacji.

Urządzenie magicolor 1690MF oferuje bardzo wysoką jakość wydruków. Dzięki opracowanemu przez firmę Konica Minolta polimeryzowanemu tonerowi Simitri HD użytkownik otrzymuje kolorowe wydruki – z prędkością 5 str./min. – o wyrazistych konturach i doskonałym odwzorowaniu barw. Niższa temperatura utrwalania niż w przypadku tradycyjnego tonera umożliwia doskonałe efekty drukowania na niestandardowych nośnikach, takich jak papiery termo transferowe, a także zmniejsza zużycie energii. Elementy te pozwalają na wydruk m.in. materiałów promocyjnych firmy we własnym zakresie, co wpływa na oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Funkcja skanera LinkMagic pozwala na skanowanie do e-mail, USB oraz folderów SMB. Usprawnia to pracę z dokumentami cyfrowymi w grupach roboczych oraz przekazywanie ich do odbiorców poza firmą.

Urządzenie objęte jest 3 letnią gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu