Wawel Service Partnerem serwisu Bezpiecznie.info

Bezpieczny zakup nieruchomości wiąże się z koniecznością posiadania wiedzy z dziedziny prawa, obowiązujących aktualnie przepisów, a przy finansowaniu kredytem, także z zakresu finansów. Dla tych, którzy chcą aby transakcja kupna mieszkania, domu czy działki przebiegła bezpiecznie i sprawnie powstał serwis Bezpiecznie.info

Świadczymy kompleksowe usługi na małopolskim rynku nieruchomości. Nasz zespół składa się z pośredników w obrocie nieruchomościami, doradców kredytowych, fachowców budowlanych. Służymy wsparciem na każdym etapie skomplikowanego procesu zakupu nieruchomości oraz fachowym doradztwem – mówi Wojciech Porębski, współzałożyciel serwisu.

Partnerem nowego serwisu została firma Wawel Service, jeden z najdłużej działających deweloperów w Krakowie.

Zweryfikowaliśmy ofertę Wawel Service pod kątem bezpieczeństwa zakupu mieszkań oraz zbadaliśmy opinie klientów na temat dewelopera. Firma cieszy się dużym zaufaniem i pozytywnym wizerunkiem wśród nabywców, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z tą firmą.

Na podstawie analizy potrzeb i preferencji klienta specjalista przygotowuje bazę ofert nieruchomości i pomaga w wyborze najkorzystniejszej z nich. Następnie sprawdza wiarygodność sprzedającego, weryfikuje umowy, kompletuje dokumenty potrzebne do zawarcia transakcji i czuwa nad jej bezpiecznym zawarciem. Pomaga także w odbiorze nieruchomości, sprawdzając jej stan techniczny i wychwytując ewentualne usterki. Można powiedzieć, że jest “aniołem stróżem” kupującego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu