Wakacyjne szaleństwo największego wydawcy ebooków

Dominujący wydawca ebooków w Polsce, Złote Myśli sp. z o.o., przedstawia „turystyczną” propozycję na lato – propozycje First Minute i Last Minute, obejmujące rabatami do 50% nowości i te tytuły, które do tej pory cieszyły się największym uznaniem rynku (nawet 30 tys. PLN obrotu dla jednego takiego tytułu w bieżącym roku kalendarzowym).

Promocja obejmie okres od 01 lipca do 31 sierpnia. Oferta trafi na dedykowaną stronę www.last-minute.zlotemysli.pl . Tytuły będą się pojawiać i znikać co parę dni, a zagorzali łowcy okazji będą wypatrywać upragnionych tytułów, zaglądając na stronę codziennie. W ofercie First Minute i Last Minute kupić można nie tylko ebooki, ale również wersje drukowane wybranych tytułów, CD i MP3.

„To sprawdzona formuła, którą nasi odbiorcy już w zeszłym roku przyjęli z uznaniem” – mówi Mateusz Chłodnicki, wiceprezes Wydawnictwa. Jakie tytuły pojawią się w wakacje za pół ceny? „Tytuły są już ustalone, ale nie mogę nic zdradzić. Ich typowanie będzie zadaniem konkursowym dla kilkutysięcznej grupy fanów na Facebooku” – uśmiecha się.

Szeroka kampania – poza portalami społecznościowymi – obecnie komunikację do 200-tysięcznej bazy wiernych odbiorców tytułów Złotych Myśli oraz intensywnie realizowany przez wydawcę program partnerski.

Oferta podstawowa Złotych Myśli to specjalistyczne kursy, poradniki oraz literatura motywacyjna, pomocna w odnoszeniu sukcesu. Promocja First Minute i Last Minute stawia na rozwój osobisty w wakacje. „Większość ludzi oddaje się wtedy tzw. nicnierobieniu. Gdyby wykorzystali część tego czasu na inwestycję we własny rozwój, następne wakacje mogliby spędzać w piękniejszym miejscu” – zwraca uwagę Chłodnicki.

Tak jak dla wszystkich innych tytułów wydawnictwa, tak i w przypadku promocji First Minute i Last Minute obowiązuje dożywotnia bezwarunkowa gwarancja. Dokonując zakupu możesz zawsze zwrócić wybraną pozycję, otrzymując całkowity zwrot pieniędzy, bez względu na okres czasu, jaki od zakupu upłynął.

Zapraszamy na www.zlotemysli.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu