UPC NA ŻĄDANIE dostępne we Wrocławiu, Opolu, Brzegu i Oleśnicy

Od dziś, klienci Telewizji Cyfrowej UPC z Wrocławia, Opola, Brzegu i Oleśnicy mogą bez wychodzenia z domu, za pomocą pilota wypożyczać filmy, seriale i programy z oferty UPC NA ŻĄDANIE. Obecnie, dostępnych jest w niej już ponad 240 filmów, także w jakości HD, z największych studiów filmowych: Warner Bros, Paramount, Walt Disney Pictures, oraz od dystrybutorów: Monolith i Syrena Films. Atutem UPC NA ŻĄDANIE jest także oferta wybranych filmów i programów dostępnych bezpłatnie dla klientów telewizji cyfrowej.

Od 28 czerwca br., zasięg usługi UPC NA ŻĄDANIE zostaje rozszerzony o Wrocław, Opole, Brzeg i Oleśnicę. Wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z tych miast mogą już wypożyczać atrakcyjne filmy fabularne i dokumentalne oraz seriale i programy z oferty UPC NA ŻĄDANIE, za naciśnięciem przycisku „on demand” na pilocie – bez czekania, dzwonienia, czy wysyłania wiadomości sms. Obecnie, już ponad 1 395 000 gospodarstw domowych jest w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE, co stanowi blisko 70% całej sieci największego operatora kablowego w Polsce.

Użytkownicy UPC NA ŻĄDANIE aktualnie mogą wybierać spośród ponad 240 filmów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dostarczanych przez największe studia filmowe – Warner Bros, Paramount, Walt Disney Pictures, oraz dystrybutorów: Monolith i Syrena Films – od najnowszych produkcji po klasykę kina. Część propozycji fabularnych i dokumentalnych dostępnych jest również w wysokiej rozdzielczości (HD). UPC NA ŻĄDANIE to także „Kanał na żądanie” (HBO ON DEMAND), oraz wyselekcjonowane propozycje stacji telewizyjnych, dostępne bez dodatkowych opłat. Wśród nich są programy z kanałów JimJam, Cartoon Network, History, History HD, a od niedawna także propozycje od brytyjskiego nadawcy trzech kanałów: BBC Entertainment, BBC Lifestyle i BBC Knowledge.

Do 10 lipca br., w ofercie UPC NA ŻĄDANIE w zakładce „Dla dzieci”, dostępny jest w promocyjnej cenie pakiet z filmową trylogią „Władca Pierścieni”. Wszystkie trzy części przeboju kinowego Petera Jacksona można wypożyczyć za 12 złotych na okres 5 dni. Ponadto, na dwa letnie miesiące przygotowana została specjalna propozycja ponad 40 „wakacyjnych” filmów, z których 10 oferowanych będzie w promocyjnej cenie po 5 zł każdy.

W ofercie UPC NA ŻĄDANIE można również znaleźć propozycje filmowe przeznaczone wyłącznie dla widzów dorosłych. Dostęp do tych treści zabezpieczony jest za pomocą indywidualnie ustawianego kodu PIN, co gwarantuje ochronę nieletnich przed nieodpowiednimi treściami.

Zarówno oferta, jak i zasięg UPC NA ŻĄDANIE będą sukcesywnie rozszerzane. Aktualnie z tej usługi mogą korzystać wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i okolic, Trójmiasta, Rumi, Starogardu Gdańskiego, Krakowa, Wieliczki, Wrocławia, Opola, Brzegu, Oleśnicy, Częstochowy, Kędzierzyna-Koźla, Katowic i dwudziestu innych miejscowości Górnego Śląska. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Szczecinie.

Na kanale 12 we wszystkich miejscowościach, gdzie dostępna jest już usługa UPC NA ŻĄDANIE, abonenci Telewizji Cyfrowej UPC, mogą oglądać program „UPC NA ŻĄDANIE” prezentujący najciekawsze propozycje filmów z tej oferty.

źródło/autor: UPC Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu