Startuje W Biegu Café by Jacobs Krönung

Sieć kawiarni W Biegu Café i marka kawy Jacobs Krönung rozpoczęły współpracę. Klienci sieci popularnych kawiarni będą mogli cieszyć się aromatem najwyższej jakości kawy Jacobs Krönung w odmienionych wnętrzach dotychczasowych kawiarni. Strategiczne partnerstwo obejmuje wszystkie aktualnie działające oraz nowo otwierane kawiarnie sieci, teraz pod szyldem W Biegu Café by Jacobs Krönung.

Marka Jacobs Krönung jest zdecydowanym liderem w segmencie kaw premium w Polsce, a W Biegu Café jedną z najchętniej wybieranych i najbardziej rozpoznawalnych sieci kawiarni w Warszawie, dynamicznie rozwijającą się w całej Polsce.

„Pragniemy, by Jacobs Krönung była nadal postrzegana jako marka wysokiej jakości, ale równocześnie stała się jeszcze bardziej przystępna, ciepła, kojarzona z pełnymi radości chwilami z najbliższymi. Dzięki współpracy z siecią W Biegu Café, Jacobs Krönung będzie jeszcze bliżej konsumentów, którzy będą mogli delektować się tą aromatyczną kawą w sprzyjających bliskim spotkaniom, odmienionych wnętrzach kawiarni” – mówi Marta Gampf, brand manager Jacobs Krönung.

Jak podkreśla Maciej Adamaszek ze spółki Dominata, właściciela W Biegu Café: „O dotychczasowym sukcesie sieci zdecydował dobry, oryginalny pomysł; konsekwentna egzekucja na każdym etapie rozwoju, atrakcyjne lokalizacje, a także pasja, optymizm i wiara w powodzenie przedsięwzięcia. Dla W Biegu Café współpraca jest okazją do wzmocnienia dotychczasowego wizerunku, a także uzyskaniem wartości dodanej dzięki obecności najwyższej jakości kawy Jacobs Krönung”.

Współpraca przewiduje obecność marki Jacobs Krönung we wszystkich istniejących kawiarniach sieci W Biegu Café oraz w nowo otwieranych miejscach, o których będziemy na bieżąco informować.

Wspólny projekt zakłada stworzenie nowej identyfikacji wizualnej, czyli opracowanie wspólnego logotypu dla sieci oraz zaprojektowanie nowatorskiego wystroju wnętrza, nawiązującego do kolorów i stylistyki obu marek.

We wszystkich kawiarniach podawana będzie kawa Jacobs Krönung, przygotowywana na 12 sposobów.

Kawiarnie W Biegu Café by Jacobs Krönung otwierane będą o godzinie 7:30, a zamykane najpóźniej o godzinie 23:00. Kawiarnia zlokalizowana w „zagłębiu klubowym”, przy ul. Świętokrzyskiej 18 w Warszawie, będzie funkcjonowała w piątki i soboty również w nocy.

W Biegu Café by Jacobs Krönung będą regularnie zaskakiwać swoich klientów niespodziankami, atrakcjami oraz nietypowymi wydarzeniami, które uprzyjemnią chwile spędzone w gronie znajomych. Wszelkie aktywności będą komunikowane poprzez profil fanowski na portalu Facebook.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu