SoundMagic EH10 najwyższa jakość dla aktywnych

Doskonałe wykończenie, z chromowanymi elementami sprawiają że nowe słuchawki SoundMagic EH10 prezentują się niezwykle efektownie. Wykończenie w jednym z 3 kolorów podkreśla indywidualny styl właściciela. EH10 oprócz świetnego wyglądu, wyróżniają się również bardzo dobrą jakością dźwięku, oraz wysokim komfortem sprawiając, że są to bardzo uniwersalne słuchawki.

Przede wszystkim wygoda

Niezależnie czy biegasz, ćwiczysz na siłowni, czy jeździsz na rowerze, dzięki innowacyjnemu sposobowi zakładania oraz pół-dokanałowej budowie słuchawki SoundMagic EH10 można doskonale dopasować do ucha. Koniec z wypadaniem słuchawek, dopasowując wysokość zauszników do indywidualnych potrzeb możesz cieszyć się z muzyki w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Dźwięk pełen emocji

SoundMagic EH10 , generują świetnej jakości dźwięk, doskonała czystość, oraz szczegółowość pozwolą na nowo odkrywać doskonale znane nam utwory. Silikonowa tuba akustyczna wzbogaca brzmienie basów, oraz zwiększa przestrzenność muzyki. Całość sprawia że słuchanie muzyki z EH10 to czysta przyjemność.

Sugerowane cena detaliczna SoundMagic EH10 149 zł, dostępne w sklepach Mp3Store od lipca 2010 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu