Przejdź do treści

Scholz & Friends Warszawa wygrała ranking agencji reklamowych Home & Market

Scholz & Friends Warszawa, spółka należąca do EM Lab SA została zwycięzcą klienckiego rankingu agencji reklamowych opublikowanego w magazynie Home & Market.

Jakość pracy Agencji została bardzo wysoko oceniona przez jej klientów, w szczególności pod kątem efektywności proponowanych rozwiązań, zrozumieniu oczekiwań klientów i reakcji na zmiany, w tych trzech podrankingach zajęła pierwsze miejsce w całej stawce ze średnią notą na 4,68 na 5 punktów możliwych.

“Cieszy nas, że spółka którą przejeliśmy wiosną tego roku i która będzie odpowiedzialna za ponad 50% przychodów spółki w tym roku jest tak dobrze oceniana przez jej klientów. To dobrze rokuje na przyszłość i pomoże nam w pozyskiwaniu nowych klientów.” – stwierdził Jacek Olechowski, prezes zarządu EM Lab i przewodniczący rady nadzorczej Scholz & Friends Warszawa.

Ranking Home & Market jest obok rankingów Media i Marketing Polska oraz Press jednym z trzech kluczowych dorocznych przeglądów jakości na rynku reklamowym. Wyniki tych porównań są często brane pod uwagę przez klientów przy ustalaniu listy agencji reklamowych zaproszonych do ich przetargów. W załączeniu przekazujemy skan rankingu wraz z zaznaczonymi wynikami Scholz & Friends Warszawa.