Nowe oblicze www LUKAS Banku

Agencja interaktywna Adv.pl we współpracy z LUKAS Bankiem zaprojektowała i zrealizowała nowy serwis korporacyjno-produktowy lukasbank.pl. Zgodnie z założeniami zwiększono jego użyteczność oraz wprowadzono wiele istotnych funkcjonalności, których nie było w poprzednim serwisie internetowym.

W serwisie wydzielone zostały m.in. obszary prezentujące ofertę LUKAS Banku dla klientów indywidualnych, studentów, klientów firmowych oraz partnerów biznesowych. Dzięki temu użytkownicy łatwiej dotrą do poszukiwanych informacji.

„Cel postawiony przed zespołem złożonym z pracowników LUKAS Banku i Adv.pl był prosty: dokonać zmian technologicznych i uruchomić na start serwis, który będzie przejrzysty. Nie ukrywam, że przyglądaliśmy się wielu serwisom finansowym, wzięliśmy pod uwagę oczekiwania Klientów oraz nasze własne wymagania – mówi Arkadiusz Cempura, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej LUKAS Banku. Tak naprawdę to dopiero początek pracy nad nowym serwisem. Możliwości techniczne zaproponowane przez agencję Adv.pl pozwolą nam teraz na sukcesywne wprowadzanie kolejnych funkcjonalności. Tych zaplanowanych i tych, które zasygnalizują nam użytkownicy. To będzie duże wyzwanie, bo w obszarze serwisów internetowych dosyć szybko wprowadzane są różnego rodzaju innowacje.”

Agencja Adv.pl odpowiedzialna była za stworzenie strategii, opracowanie architektury informacji, prototypowanie, warstwę prezentacyjną oraz technologię. Powstała dzięki temu innowacyjna platforma komunikacyjno-sprzedażowa doskonale wpisująca się w strategię e-marketingową banku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu