Nie przegap najświeższych Nowych Technologii

Ukazał się 13. numer magazynu Comarch Nowe Technologie. Głównym tematem bieżącego wydania są bankowość internetowa i mobilna, business process management oraz wykorzystanie social media w sferze finansowej. Poza artykułami i wywiadami, w Nowych Technologiach można znaleźć informacje o ostatnich wdrożeniach, opisy najnowszych produktów Comarch oraz ciekawe studia przypadków.

– W najnowszym numerze magazynu skupiamy się przede wszystkim na bankowości mobilnej, jej bezpieczeństwie oraz zarządzaniu procesami biznesowymi. Zastanawiamy się także nad możliwością wykorzystania mediów społecznościowych przez instytucje finansowe, a nasi eksperci zdradzają tajniki skutecznej komunikacji z klientami w Internecie. Szczególnie polecamy wywiad z Wiceprezesem Zarządu Comarch SA Piotrem Reichertem, odpowiedzialnym za rynki finansowe, w którym omawia on plany rozwoju sektora Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia oraz obecną sytuację w polskim sektorze bankowym – komentuje Magdalena Grochala, Redaktor Naczelny magazynu Comarch Nowe Technologie. – Mamy nadzieję, że artykuły naszych specjalistów zachęcą czytelników do wykorzystywania nowinek technologicznych w swoich firmach.

Wybrane artykuły 13. wydania Nowych Technologii:

  • Bankowość transakcyjna, Anna Wierzchucka, Grzegorz Prosowicz
  • Czy warto ćwierkać? Anna Lik, Grzegorz Pękała
  • Kiedy tradycyjna bankowość już nie wystarcza, Anna Wierzchucka
  • W stronę bezpieczeństwa, Bohdan Lenart
  • Zarządzanie ryzykiem rynkowym, Sławomir Wójcik
  • Project Managerem być, Sławomir Kliś, Marcin Parka
  • Cloud computing, czyli biznes w chmurach, Łukasz Żur
  • Usability aplikacji mobilnych, Izabela Hanus

Magazyn Nowe Technologie ukazuje się od pięciu lat i jest wydawnictwem bezpłatnym. Czasopismo można subskrybować w formie tradycyjnej lub pobrać w formacie elektronicznym z portalu nowetechnologie.comarch.com. Na stronach portalu można także znaleźć archiwalne numery Nowych Technologii. Zapraszamy do lektury.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu