Finał III edycji motoryzacyjnego show „Galeria Bryk”, zorganizowanego przez Express Ilustrowany

104 samochody i kilkanaście tysięcy fanów motoryzacji – tak wyglądał wielki finał III edycji motoryzacyjnego show „Galeria Bryk”, zorganizowanego przez Express Ilustrowany i C.H. Galeria Łódzka na najwyższej kondygnacji parkingu centrum handlowego.

Najpiękniejsze samochody tradycyjnie wybierała publiczność.

Zdaniem łodzian na miano superbryki zasłużył sobie Chrysler PT Cruiser – wymalowany przez artystę aerografem i wypełniony sprzętem audio. Właściciel auta – Marcin Szargała – otrzymał pamiątkową tabliczkę, puchar i nagrody w postaci bonów podarunkowych o wartości 1000zł.II miejsce, i nagrody w postaci bonów podarunkowych o wartości 600zł, zajął Leszek Wesołowski i jego żółta Syrena z 1978 roku. Trzecie miejsce, i bony podarunkowe o wartości 400zł, publiczność przyznała samochodowi w całości zmontowanego przez Radosława Wilczka (karoseria zbudowaną z drewna).

Wśród głosującej publiczności wybierana była najlepsza nazwa wymarzonego auta. Za nazwę „Speed Express” nagrodzony bonami podarunkowymi o wartości 500zł został uczestnik imprezy Damian Kubicz.

Tradycyjnie wiele ożywienia wniósł Piotr Grąbkowski, muzyk zespłu Blue Cafe, który swoim blisko 400 – konnym Nissanem Skylinem wzbudzał podziw widzów. W trakcie motoryzacyjnego show, Żaneta i Klaudia Karczewskie – Najpiękniejsze Mama i Córka Expressu Ilustrowanego, rozdawały pamiątkowe fotografiie z autografami i pokazywały swojego Fiata 500 – nagrodę ufundowaną przez Express Ilustrowany w konursie na Najpiękniejszą Mamę i Córkę. Czas spędzony na imprezie umilał Janusz Nastarowicz, muzyk zespołu Colorado Band. Kawiarnia Coffees&Toffees zaprosiła wszystkich uczestników na kawę w C.H. Galeria Łódzka.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu