Emerson wprowadza “Rozwiązania dla IT” dla firm sektora MŚP

Tagi:

Kompleksowe, prekonfigurowane rozwiązania integrują platformę produktową zbudowaną przez Emersona. Zapewniając najwyższą elastyczność, są szybką, prostą odpowiedzią na problemy związane z ciągłością i wydajnością w środowiskach IT.

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity), przedstawia nowy system „Rozwiązania dla IT” przeznaczony dla sektora (MŚP) małych i średnich firm.

Prekonfigurowane rozwiązania Emersona typu „plug & play”, można w sposób łatwy wdrażać w środowiskach IT w celu zapewnienia najwyższej ochrony ciągłości działania firmy przy jednoczesnym pełnym wykorzystaniu mocy obliczeniowej serwerów.

Emerson Network Power wprowadził na rynek ponad 20 wariantów elastycznych konfiguracji, które umożliwiają dostosowanie do szerokiego spektrum potrzeb małych i średnich firm. „Rozwiązania dla IT” to urzeczywistnienie filozofii Emerson Network Power: „Efektywność Bez Kompromisów” (Efficiency Without Compromise), której celem jest zagwarantowanie ciągłości działania firmy poprzez ochronę wydajności infrastruktury IT.

Wśród systemów przeznaczonych dla małych firm znajduje się zintegrowane, prekonfigurowane rozwiązanie SMBA-0015 składające się z trzech szaf serwerowych Miracel Plus, z których każda może pomieścić serwery o maksymalnym ciężarze 1500 kg. Szafa, prócz prowadnic ułatwiających ułożenie kabli sieciowych i zasilających, wyposażona jest w jeden zasilacz UPS Liebert GXT2 o mocy 6 kVA, pracujący w technologii podwójnej konwersji online, podłączony do listew zasilających PDU. Listwy posiadają łącznie 54 gniazda typu C13 i rozdzielają zasilanie do serwerów i sprzętu IT. W skład rozwiązań wchodzi także system do monitorowania serwerów i pozostałych urządzeń IT. Dodatkowo, konfiguracja obejmuje zestaw prowadnic kablowych oraz urządzenie klimatyzujące Liebert CRV, montowane między szafami, o płynnej regulacji mocy – do 20 kW.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu