Emerson Network Power we współpracy z Panduit Corporation pomogą firmom zoptymalizować infrastrukturę IT

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity), ogłosiła współpracę z firmą Panduit w celu zaspokojenia popytu na efektywną integrację systemów dla firm i zarządzanie ryzykiem w centrum danych.

Panduit i Emerson Network Power podjęły globalną współpracę by zintegrować jednostki klimatyzacyjne Liebert, inteligentne rozwiązania zasilania bezprzerwowego (UPS) oraz technologie zarządzania i monitorowania Emerson Network Power z rozwiązaniami Panduit opartymi na infrastrukturze Unified Physical Infrastructure (UPI). Podejście UPI firmy Panduit umożliwia zwiększoną integrację data center i oferuje wspólną platformę do tworzenie fizycznej infrastruktury IT w celu wspierania organizacji w osiągnięciu większej efektywności, dostępności i bezpieczeństwa systemów o kluczowym znaczeniu dla biznesu. Połączenie inteligentnych systemów sterowania Liebert w zakresie systemów zasilania i klimatyzacji, ze zintegrowaną, kompleksową ofertą rozwiązań infrastruktury fizycznej Panduit, pozwala zoptymalizować zużycie energii w data Center bez uszczerbku dla najwyższego poziomu dostępności i bezpieczeństwa.

“W Emerson Network Power jesteśmy podekscytowani możliwością podjęcia współpracy z Panduit skierowanej na podniesienie efektywności operacyjnej przedsiębiorstw,” powiedział Jeff Sturgeon, vice-prezydent ds. marketingu i usług, w dywizji produktów Liebert, w ramach Emerson Network Power w Ameryce Północnej. “Technologie klimatyzacji i zasilania Liebert, wraz z inteligentnym sterowaniem, zapewnią rozwiązaniom opartym na architekturze UPI firmy Panduit zdolność gwarantowania najwyższej obecnie osiągalnej sprawności energetycznej, wesprą rozwój IT, i podniosą poziom dostępności.”

“Nasza współpraca z Emerson Network Power ułatwi firmie Panduit realizację opartych na architekturze UPI priorytetów integracji fizycznej i logicznej w środowisku centrum danych. Wspólnie, jesteśmy w stanie zapewnić niepowtarzalne kompetencje w zakresie łączenia, zarządzania i automatyzacji systemów infrastruktury IT i udostępnić rozsądniejszą, zunifikowaną platformę dla naszych klientów,” stwierdził Vineeth Ram, vice-prezydent global strategic marketing w firmie Panduit. “Rekomendowane architektury i gotowe projekty dla centrów danych firmy Panduit i firmy Emerson pomogą zoptymalizować infrastrukturę centrum danych w zakresie zasilania, klimatyzacji, czasu, przestrzeni i sprawności.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu