Biuro Podróży Reklamy realizuje interaktywny katalog i kampanię reklamową dla OBI

Biuro Podróży Reklamy zrealizowało interaktywny katalog remontowy dla sieci marketów budowlanych OBI dostępny na stronie internetowej www.remonty.obi.pl. E-katalog remontowy został przygotowany na podstawie wydania papierowego „OBI. Sezon na remont”. Agencja jest również odpowiedzialna za kampanię reklamową e-katalogu w internecie.

Poprzedni e-katalog ogrodowy OBI www.ogrod.obi.pl (również zrealizowany przez Biuro Podróży Reklamy) będący również specjalną, interaktywną wersją katalogu papierowego „OBI. Ogród to My” wydawanego przez tę sieć marketów cieszył się dużym zainteresowaniem internautów. Przejrzało go w internecie 300 tys użytkowników.

Przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy kampania reklamowa towarzysząca emisji e-katalogu remontowego zaplanowana została na jeden miesiąc: potrwa od 28 czerwca do 29 lipca 2010 i jest skierowana do osób w wieku powyżej 25 lat planujących remont. W kampanii informującej o nowym e-katalogu wykorzystane zostaną bannery i boksy reklamowe w serwisach branżowych oraz linki sponsorowane.

źródło/autor: ŁubuDubu PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu