„Inwestuj w Głogowie” – Głogów ma swój serwis reklamowy

Firma Mediaflex wykonała mini site reklamowy dla miasta Głogowa. Powstał on na potrzeby kampanii reklamowej promującej miasto, która ma zostać przeprowadzona w portalu Wirtualna Polska.

Strona jest oparta na autorskim systemie CMS firmy Mediaflex. Zadaniem firmy Mediaflex było wykonanie projektu graficznego, a następnie jego implementacja.

Celem serwisu jest przede wszystkim zaprezentowanie miasta Głogowa jako miejsca idealnego do podjęcia różnego rodzaju inwestycji. Strona ma stać się docelowo pierwszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat tego co aktualnie dzieje się w Głogowie, zarówno dla inwestorów jak i mieszkańców, którzy chcą czynnie uczestniczyć w życiu miasta.

Na stronie zamieszczone zostały w tym celu informacje przydatne każdemu potencjalnemu inwestorowi: informacje na temat Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferta dla inwestorów, atuty miasta, wiadomości gospodarcze – to tylko niektóre z nich. Ponadto na stronie znajdziemy zawsze aktualne informacje gospodarcze oraz wydarzenia z życia kulturalnego miasta. Dodatkowe elementy tj. galeria najciekawszych atrakcji turystycznych, krótki film promujący miasto i wirtualny spacer po mieście jeszcze bardziej zwiększają jej atrakcyjność.

Strona dostępna jest pod adresem: www.inwestujwglogowie.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu