„Dracula 3” – trzecia odsłona kultowej gry przygodowej

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, zapowiada nowy tytuł w serii THE ADVENTURE COLLECTION – „Dracula 3”. Gra jest przygodówką typu point & click, której akcja toczy się pomiędzy wojnami światowymi na terytorium Transylwanii. Premiera 9 lipca 2010 roku.

W trzeciej części serii „Dracula” gracz steruje poczynaniami duchownego Arno Morianiego, wyspecjalizowanego „advocatus diaboli”. Jego zadaniem jest wyszukiwanie kontrargumentów wobec domniemanej świętości osób, wobec których Kościół wszczął postępowanie kanonizacyjne. W grze prowadzi dochodzenie w sprawie mieszkanki Transylwanii, której ciało pokryte jest ranami, przypominającymi stygmaty. Jednak w cieniu ruin zamku należącego kiedyś do Vlada Palovnika nic nie jest oczywiste. Choć, jak twierdzi Kościół, wampiry nie istnieją, to z pewnością Transylwania może stanowić wyjątek, tutaj wszędzie czuć obecność Draculi…

Nowa odsłona znakomitej serii „Dracula” posiada intrygującą i trzymającą w napięciu fabułę oraz muzykę budującą nastrój tajemniczości. Akcja gry obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Na gracza oczekują niezwykłe zagadki, świadkowie oraz zaskakujące zwroty akcji. Gra wydana będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Cena detaliczna gry to 59,90 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu