Przedstawiciel AGIP w Polsce – BP Techem SA – otworzył sklep internetowy

Firma BP Techem uruchomiła sklep internetowy z szeroką ofertą olejów Agip. Wydarzeniu towarzyszy konkurs, w którym można wygrać sportowy samochód lub motocykl firmy BMW na weekend.

Sklep z olejami firmy Agip rozpoczął swoją działalność 24 czerwca br. Można w nim kupić szeroką gamę produktów do niemal każdego rodzaju pojazdu samochodów osobowych, motocykli, skuterów, quadów. Internauci mają także możliwość dobrania odpowiedniego oleju za pomocą specjalnie zaprojektowanej do tego celu wyszukiwarki.

– Otwierając sklep internetowy, chcemy umożliwić naszym klientom łatwy dostęp do produktów prestiżowej marki jaką jest Agip. Internauta, kupując olej w naszym sklepie ma pewność, że nabywa olej najwyższej jakości. Oleje Agip to produkty rozpoznawalne na całym świecie, które łączą najnowszą technologię ochrony silnika z jego zwiększoną wydajnością. Radzą sobie one nawet w najtrudniejszych warunkach – także tam gdzie inne oleje zawodzą. Chcemy, aby mogli się o tym przekonać również nasi polscy kierowcy – mówi Rafał Szyszkowski, szef departamentu Agip.

Osoby, które w dniach od 24 czerwca 2010 do 31 sierpnia 2010 zakupią dowolny produkt Agip w sklepie internetowym www.sklepzolejami.pl, otrzymają upominek w postaci smyczy, długopisu bądź koszulki z logo. Właściciele skuterów oraz motocykli mogą liczyć również na gratisowy komplet naklejek. Dodatkowo, wszystkie dokonujące zakupu osoby mają okazję wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest „Weekend z BMW”. Wystarczy wymyśleć hasło zachęcające do zakupu produktów Agip. Pomysłodawcy 10 najlepszych haseł otrzymają w prezencie sportowy kabriolet lub motocykl marki BMW do przetestowania w trakcie weekendu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku września.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu