Przejdź do treści

CST Travel Sp. z o.o. rewolucjonizuje sprzedaż turystyki w Krakowie

CST Travel Sp. z o.o. , biuro podróży działające na krakowskim rynku od 2004 roku, otwiera nowy oddział sprzedaży i zmienia podejście do sprzedaży produktów turystycznych.

Dotychczas biuro kojarzone było z renomowaną obsługą firm i korporacji oraz tradycyjną siedzibą w sercu starego Krakowa. Nowy oddział CST Travel został otwarty na Ruczaju, gdzie znajduje się jedno z najbardziej nowoczesnych krakowskich osiedli oraz Kampus UJ.

„Chcemy w CST Travel połączyć tradycyjną obsługę, w której firma specjalizuje się od początku funkcjonowania z nowoczesnym podejściem do klienta – mówi Katarzyna Wachelka, Prezes Zarządu CST Travel Sp. z o.o. Częścią tego planu jest otwarcie nowego centrum obsługi klienta indywidualnego na Ruczaju. Punktem wyjścia i najważniejszym elementem tego oddziału jest Podróżny – wyraża się to we wszystkim co robimy – od urządzenia wnętrza, dobór pracowników aż po nowoczesne podejście do przygotowania oferty.”

Nowy punkt już od początku jego funkcjonowania stawia na niestandardowe rozwiązania.

„Czy ktoś, kiedyś w biurze podróży powiedział Państwu, że nie ma dla Was gotowej oferty? U nas to Wy ją budujecie. – mówi Piotr Kotulski, dyrektor handlowy w CST Travel. Nie bazujemy na skatalogowanych rozwiązaniach – bazujemy na oczekiwaniach naszych klientów. Nie ma „standardowych wakacji”, „standardowego wypoczynku” – są marzenia o podróżach – a my je chcemy realizować.”

Nowy punkt czynny jest od godziny 8.00 do 19.00 przy ul. Bobrzyńskiego 37 (Centrum Handlowe Carrefour Express).

źródło/autor: CST Travel