BZ WBK ułatwia dotarcie do placówki i bankomatu

Użytkownikom nawigacji samochodowych Bank BZ WBK sprawił przed wakacjami nie lada niespodziankę. Udostępnił punkty POI, które wystarczy wgrać do nawigacji, aby zawsze i wszędzie odnaleźć m.in. placówki i bankomaty WBK. Informacje zostały przygotowane na 16 modeli nawigacji.

Punkty POI (point of interest, czyli punkt zainteresowania) zawierają informacje o ważnych punktach i pokazują je na mapie. Jeżeli będziesz w pobliżu obiektu związanego z BZ WBK, Twoja nawigacja wskaże Ci jak do niego dojechać. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał szukać najbliższych bankomatów, czy placówek banku oraz innych użytecznych miejsc z nim związanych.

Informacje o punktach POI zostały przygotowane przez firmę Blue Media S.A. Zawierają one dane dla najpopularniejszych systemów nawigacji dostępnych na polskim rynku, w tym: AutoMapa, Garmin, Navigon, TomTom. Produkt wspiera łącznie aż 16 nawigacji.

– Udostępnienie punktów POI dla nawigacji samochodowych jest kolejnym ułatwieniem dla klientów poszukujących placówek lub bankomatów swojego banku – twierdzi Maciej Marczewski, manager działu produktów lokalizacyjnych w Blue Media. – Dzięki wdrożeniu tego produktu klienci Banku Zachodniego WBK mogą znaleźć bankomaty teraz także bez konieczności dostępu do Internetu, we własnej nawigacji samochodowej. Wcześniej udostępniliśmy możliwość lokalizacji ważnych punktów na dokładnej mapie na stronie WWW banku, w wersji strony WWW przeznaczonej na telefony komórkowe oraz w dedykowanej aplikacji „BZ WBK Info” dla telefonów iPhone. Pełna integracja tych produktów zapewnia, że lista punktów POI dla nawigacji jest zawsze aktualna i dostępna dla każdego – dodaje M. Marczewski.

Żeby zainstalować punkty w nawigacji wystarczy wybrać z listy model posiadanej nawigacji i pobrać udostępnione pliki na dysk swojego komputera. Po ich zainstalowaniu w pamięci nawigacji, mapa zawsze wskaże znajdujące się w pobliżu miejsce związane z Bankiem Zachodnim WBK.

Wśród punktów szczególnych dla nawigacji można znaleźć:

  • Bankomaty
  • Placówki
  • Wpłatomaty
  • Placówki Partnerskie
  • Placówki Western Union
  • Placówki Domu Maklerskiego

Lista punktów jest aktualizowana na bieżąco – za każdym razem, gdy dostępna jest w Banku informacja o dostępności nowego obiektu.

źródło/autor: Blue Media S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu