BB Elements Ad Server rozpoczyna współpracę z Telewizją Silesia

Firma BB Elements pozyskała nowego klienta, Telewizję Silesia. Telewizja Silesia to regionalna śląska telewizja, dostępna u operatorów kablówek w tym regionie, oraz na wszystkich polskich platformach cyfrowych, można też odbierać jej niekodowany sygnał z satelity HotBird. Poza działalnością telewizyjną Telewizja Silesia prowadzi też rozbudowaną działalność w internecie.

Posiada serwis TVS.pl z treściami informacyjnymi, oczywiście z dużym naciskiem na informacje wideo, ale także grupę powiązanych z tym portalem serwisów tematycznych: turystyczny, ogłoszeniowy, oraz sklep (multimedia, gadżety) i internetowe Radio Silesia.

BB Elements będzie obsługiwać Telewizję Silesia w zakresie standardowej obsługi adserwerowej (BB Elements Ad Server, czyli m.in. definiowanie kampanii reklamowych, ich emisja, monitoring i zarządzanie nimi w trakcie ich trwania). Telewizja Silesia będzie też korzystać z platformy BB Video, przeznaczonej do zaawansowanego zarządzania kampaniami wideo.

– Internetowa część naszego biznesu urosła już na tyle, że zdecydowaliśmy się sięgnąć po profesjonalne narzędzie do obsługi e-kampanii. Rozwiązanie BB Elements odpowiadało nam najbardziej spośród wszystkich, jakim się przyglądaliśmy. Nie bez znaczenia było też to, że firma wprowadziła niedawno platformę dedykowaną obsłudze kampanii wideo, która zapewnia naprawdę duże możliwości. Liczymy na to, że dzięki niej będziemy mogli zaoferować naszym klientom reklamowym naprawdę ciekawe możliwości reklamy wideo – mówi Tomasz Jurdziński, szef portalu internetowego TVS.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu