„Do usłyszenia latem – Przeboje zawsze młode VOX FM” – hasłem letniej ramówki Radia VOX FM

Hasłu „Do usłyszenia latem – Przeboje zawsze młode VOX FM” są w radiu VOX podporządkowane wszystkie wakacyjne działania antenowe i promocyjne. Taką nazwę ma również letni blok programowy 10:00-19:00.

Letnia ramówka VOX FM wygląda następująco:

Poniedziałek – piątek
06:30 – 10:00 – Kto rano wstaje
10:00 – 19:00 – Do usłyszenia latem – Przeboje zawsze młode VOX FM
(dwie części: 10:00-14:00 i 14:00-19:00)
19:00 – 22:00 – Markowy mix przebojów (poniedziałek – sobota)

 • Kto rano wstaje:
  Prowadzący – Kasia Kozimor i Tomek Waloszczyk
  Zachowany zostaje poranny charakter audycji ze stałymi elementami, tj. wiadomości co 30 minut, pogoda, goście. Nie zmienia się nazwa audycji, a wakacyjne hasło „Do usłyszenia latem” cały czas pobrzmiewa w tle. Prowadzący budzą słuchaczy w lekkim i ciepłym tonie, przyjemnie i z uśmiechem.
 • Do usłyszenia latem – Przeboje zawsze młode VOX FM:
  Prowadzący – Monika Borysow i Mariusz Abramowicz
  Pasmo towarzyszące w pracy i na urlopie – radio VOX FM pamięta, że tylko część słuchaczy wypoczywa, reszta zostaje w miejscu zamieszkania. Podzielone na dwie części: 10:00-14:00 i 14:00-19:00, bogate w muzykę – „Przeboje zawsze młode”, konkursy dla słuchaczy, w których mogą wygrać podwójną płytę „Przeboje Zawsze Młode cz.6 – Do usłyszenia Latem” lub najnowszy krążek „I Love Italia” pod patronatem VOX FM; powieść w odcinkach; najważniejsze informacje; wakacyjne porady – od kulinarnych po zdrowotne.
 • Markowy mix przebojów:
  Codziennie Marek Sierocki w trzygodzinnym mixie największych letnich hitów – przebojów zawsze młodych.
  Doskonała muzyka na każdą okazję – grillowanie, wędkowanie, spacer z psem, wizytę znajomych, a jeśli ktoś w tym czasie pracuje – najlepsza muzyka w pracy.

źródło/autor: TIME S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu