Przejdź do treści

TradeDoubler Polska liderem marketingu efektywnościowego

TradeDoubler Polska, międzynarodowa spółka z branży marketingu internetowego, potwierdziła pozycję lidera wśród sieci afiliacyjnych i firm działających w marketingu efektywnościowym, uzyskując wysokie miejsca w raporcie „Internet 2k10”, opublikowanym przez serwis Internet Standard.

W pierwszym raporcie „Internet 2k10” dotyczącym kondycji finansowej polskiego e-biznesu, szczegółowej analizie poddano wyniki finansowe 275 najważniejszych przesiębiorstw działających w polskiej branży internetowej. Dane za 2008 i 2009 rok pochodzą głównie ze sprawozdań finansowych spółek złożonych w Krajowym Rejestrze Sądowym. TradeDoubler Polska uzyskał m.in. 1 miejsce wśród sieci afiliacyjnych oraz 2 pozycję wśród firm świadczących usługi marketingowe.

W kontekście przedsiębiortw, świadczących w Polsce szeroko rozumiane usługi związane z internetem, TradeDoubler zajął wysoką 23 pozycję w skali kraju.

„Jest to dla nas dobra wiadomość, która pokazuje, że na tle konkurencyjnych spółek afiliacyjnych jesteśmy niekwestionowanym liderem” – komentuje Łukasz Szymula, Country Manager TradeDoublera w Polsce – „Cieszy to nas tym bardziej, ponieważ wszystkie nasze działania skupiają się na dostarczeniu jak najlepszych efektów oraz zapewnieniu najwyższych standardów usług. Składa się na to wiarygodność technologiczna, bardzo dobre relacje z ogromną liczbą wydawców, profesjonalny zespół, paneuropejskie doświadczenie oraz wiedza, a także indywidualne podejście do każdego Klienta.”

Link do raportu:

http://www.internetstandard.pl/news/359697/Internet.Standard.prezentuje.raport.Internet.2k10.html

TradeDoubler, obecny jest w 18 krajach w Europie, odpowiada za 32 mld wyświetleń reklam miesięcznie, docierając do 152 mln unikalnych użytkowników i generując 10 mln leadów miesięcznie. Grupa oferuje bezkonkurencyjny dostęp do 76% europejskich internautów za pośrednictwem sieci wydawców skupiających 128 tys. aktywnych wydawców stron internetowych i ponad 1800 reklamodawców.

źródło/autor: TradeDoubler