Siódma edycja konkursu „TEQUILA\dla najlepszych” rozstrzygnięta

Osiem osób odbędzie miesięczne, płatne staże w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska. W tegorocznej edycji konkursu „TEQUILA\ dla najlepszych” zwyciężyły osoby, które w swoich pracach wykazały się największą kreatywnością oraz racjonalnym i pragmatycznym podejściem do konkursowego wyzwania. Dla każdego ze zwycięzców konkursu staż w TEQUILA\Polska to szansa na rozpoczęcie kariery w branży reklamowej.

W tegorocznej, siódmej edycji „TEQUILA\ dla najlepszych” udział wzięli studenci i absolwenci wyższych uczelni z całej Polski. Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym, zadaniem uczestników było rozwiązanie fikcyjnego case study i przesłanie projektów do agencji TEQUILA\Polska. Następnie jury konkursu wyłoniło finałową dwudziestkę, która została zaproszona do osobistej prezentacji swoich prac.

Studenci zachwycili nas przede wszystkim swoim kreatywnym podejściem do rozwiązywania zadań, a przedstawione prace charakteryzowały się zarówno spójnością i logiką, jak i oryginalnością przekazu. Dodatkowo, zaskoczeniem była umiejętność prezentowania, w wielu przypadkach bardzo profesjonalna. Wysoki poziom prac spowodował, że jury zdecydowało się na wybór jednej osoby więcej. Wybraliśmy ósemkę NAJLEPSZYCH i będzie nam miło powitać ich w TEQUILA\Polska — mówi Karolina Heneczkowska, z TEQUILA\Polska, odpowiedzialna za organizację konkursu.

W pracach konkursowych jury oceniało przede wszystkim kreatywność zaproponowanych rozwiązań oraz ich skuteczność i realne możliwości przeprowadzenia kampanii. Pod uwagę brane były także m.in.: kompleksowość przygotowanych rozwiązań, umiejętność argumentowania własnych pomysłów, posługiwania się słowem oraz oryginalność formy przekazu.

Ośmioro zwycięzców odbędzie miesięczną praktykę w Działach Strategii, Kreacji i Obsługi Klienta w poznańskim lub warszawskim biurze agencji. Doświadczenie z poprzednich lat pokazuje, że po odbyciu stażu, wielu z nich będzie miało szansę zostać w agencji na stałe.

Tegoroczni zwycięzcy to:

  • Natalia Kołodziejska Staż w Dziale Obsługi Klienta, Poznań
  • Agnieszka Majchrzak Staż w Dziale Kreacji, Poznań
  • Krzysztof Mordzak Staż w Dziale Obsługi Klienta, Poznań
  • Radosław Paluch Staż w Dziale Strategii, Poznań
  • Michał Kamil Piotrowski Staż w Dziale Kreacji, Poznań
  • Piotr Szymborski Staż w Dziale Strategii, Warszawa
  • Marcin Świejkowski Staż w Dziale Kreacji, Poznań
  • Chwalisława Waligóra Staż w Dziale Obsługi Klienta, Warszawa

Konkurs stażowy „TEQUILA\ dla najlepszych” jest adresowany do studentów 3, 4 i 5 roku uczelni ekonomicznych, artystycznych i humanistycznych oraz absolwentów z poprzedniego roku. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie problemu z dziedziny zintegrowanego marketingu. Nagrodami dla zwycięzców są płatne staże w agencji TEQUILA\Polska, które dla wielu uczestników poprzednich edycji stały się początkiem kariery w branży reklamowej.

Informacje o tegorocznym konkursie pojawiły się w formie plakatów i ulotek na poznańskich oraz warszawskich uczelniach, a także w formie wlepek w miejscach odwiedzanych przez studentów (puby, księgarnie, galerie sztuki). Wszelkie informacje można było uzyskać na dedykowanej konkursowi stronie internetowej www.tequiladlanajlepszych.pl. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii konkursu, zakładka „TEQUILA\ dla najlepszych” pojawiła się na stronie agencji na portalu Facebook.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn „Brief”, SMB, Mediarun.pl, Medialink.pl, DlaStudenta.pl, Students.pl, Mmpoznan.pl oraz Radio Afera.

źródło/autor: Q&AConsulting

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu