Media Markt ceni mistrzów

Akcja konkursowa sieci Media Markt „Mistrzowie nie płacą” wkroczyła w decydującą fazę rozgrywek. Klienci, którzy między 4 a 11 czerwca przystąpili do gry i wytypowali prawidłowo finałową parę drużyn Mundialu w RPA otrzymają zwrot pieniędzy za dokonane zakupy.

Trwający od 4 czerwca konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem kupujących. Aby wziąć udział w grze należało dokonać zakupów za minimum 200 zł i zarejestrować się na stronie www.mediamarkt.pl. Kolejnym krokiem było podanie nazwy dwóch drużyn, uczestników Mistrzostw Świata, które zmierzą się w finałowym meczu 11 lipca.

Spośród osób uprawnionych do udziału w akcji (zrobili zakup powyżej 200 zł), ponad 50% klientów wzięło udział w konkursie. Głosy piłkarskich fanów były bardzo zróżnicowane. Według klientów Media Markt w finale mistrzostw zagrają Brazylia i Hiszpania (ponad ¼ wszystkich głosów). Na drugim miejscu klienci typowali Brazylię i Niemcy.

Rozstrzygnięcie konkursu „Mistrzowie nie płacą” już za 3 tygodnie. Do tego czasu wszyscy uczestnicy mocno trzymają kciuki za swoich faworytów oraz za wygraną – zwrot gotówki za dokonane w sieci Media Markt zakupy.

źródło/autor: Media Markt

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu