Już w sobotę – rajd na dachu Bonarka City Center

Już w najbliższą sobotę, 26 czerwca, Bonarka City Center podczas III Kryterium Samochodowego Bonarka City Center – po raz pierwszy w Polsce – sportowcy ścigać będą się na dachu galerii handlowej!

Uczta dla rajdowych amatorów rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00. Na uczestników będzie czekać trasa o nawierzchni asfaltowej zakończona metą lotną. Do klasyfikacji będą wliczane trzy przejazdy z pomiarem czasu do 0,01 sek. Zadaniem ekip startujących będzie trzykrotne przejechanie próby z jak najlepszym wynikiem. Jeden z przejazdów odbędzie się na dachu Bonarki! Maksymalna liczba zgłoszeń do udziały w rajdzie została przekroczona już na długo przed rozpoczęciem show.

III Kryterium Samochodowe jest częścią IV Moto Show Bonarka z wystawą samochodów miejskich, które odbywa się w dniach 18 – 27 czerwca. Wśród wystawców prezentują się między innymi: Kia (dealer Patecki), Renault Megane (dealer Renault Lisowski), Mini (dealer Dobrzański), Mazda 3 (dealer Andora), Peugeot 207 i Seat Ibiza (dealer Golemo). Firma Carnauba, specjalizująca się w auto detailingu i smart repairingu, zaprezentuje Fiata 500.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu