Emerson Network Power prezentuje “Rozwiązania dla IT”: ciągłość biznesu i wysoka wydajność dla systemów IT w biurach, profesjonalnych studiach, i mikro przedsiębiorstwach

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE: EMR) i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity™), prezentuje “Rozwiązania dla IT”, szerokie spektrum zintegrowanych rozwiązań, które dzięki zróżnicowanym konfiguracjom, spełniają wymagania co do bezpieczeństwa i wydajności systemów IT w małych biurach, profesjonalnych pracowniach i mikro przedsiębiorstwach.

Proste w instalacji i zgodne z ideą „plug & play”, „Rozwiązania dla IT” są funkcjonalnym rozwinięciem technologii Emerson Network Power. „Rozwiązania dla IT” stanowią przykład urzeczywistnienia filozofii Emerson Network Power wyrażającej się w haśle: „Efektywność Bez Kompromisów” (Efficiency Without Compromise). Profesjonalne studia, biura i mikrofirmy mogą zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość swoim procesom biznesowym (business continuity) przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i utrzymaniu wysokiej wydajności infrastruktury IT.

Dla rynku małych firm, Emerson Network Power rekomenduje z gamy „Rozwiązań dla IT” urządzenie SMBA-005 – rozwiązanie typu „plug & play”, na które składa się szafa serwerowa Miracel Plus o maksymalnej nośności 1500 kg. Szafa, prócz prowadnic ułatwiających ułożenie okablowania sieciowego i zasilającego, wyposażona jest w jeden zasilacz UPS Liebert GXT2 o mocy 3 kVA podłączony do listew zasilających PDU. Listwy posiadają łącznie dziewięć gniazd typu C13 i rozdzielają zasilanie do serwerów i sprzętu IT.

Rozwiązanie SMBA-005 firmy Emerson Network Power wyróżnia się lekką szafą aluminiową o ultra nowoczesnym wyglądzie i zwartą przestrzenią do instalacji serwerów i sprzętu IT, a ponadto wysoce niezawodną i wydajną listwą zasilającą do montażu w szafie, zasilaczem UPS o kompaktowej budowie, oraz najpełniejszym w swojej klasie zestawem funkcji.

źródło/autor: Emerson Network Power

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu