Zgarnij darmowe bilety i zobacz na żywo wyścigi F1

W sierpniu w stolicy Węgier – Budapeszcie – odbędą się kolejne wyścigi Formuły 1, na których nie może zabraknąć prawdziwych fanów tego sportu. Już teraz każdy, kto zechce obejrzeć na żywo najlepszych kierowców i najszybsze bolidy, może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl we współpracy z liniami lotniczymi Malev oraz firmą SortBilet.pl. Do wygrania są dwa bilety do Budapesztu i z powrotem wraz z podwójnymi wejściówkami na Grand Prix Węgier.

Tego lata w Budapeszcie odbędzie się wiele imprez budzących silne emocje u fanów sportu, jednak to zaplanowane na 1 sierpnia na torze Hungaroring zmagania najlepszych kierowców i superszybkich bolidów F1 są najważniejsze! By uczestniczyć w tym wydarzeniu, warto skorzystać z atrakcyjnych połączeń do Budapesztu oferowanych przez linie lotnicze Malev, do końca czerwca dostępnych w Internetowym Centrum Podróży eSKY.pl w cenie już od 359 zł za przelot w obie strony.

Można też wziąć udział w konkursie organizowanym przez eSKY.pl, linie lotnicze Malev oraz firmę SortBilet.pl. Zasady rywalizacji są proste. Wystarczy do 30 czerwca br. odwiedzić stronę Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl, wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na cztery pytania. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, 1 lipca zostaną rozlosowane nagrody w postaci dwóch podwójnych biletów lotniczych do Budapesztu wraz z podwójnymi wejściówkami na Grand Prix F1 Węgier.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: www.eSKY.pl/konkurs/Formula1

źródło/autor: Ciszewski Public Relations

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu