Yamaha i BZ WBK dają pojeździć w leasingu

Od połowy czerwca fascynaci motocykli i quadów Yamahy mogą sfinansować swoje wymarzone dwa lub cztery kółka w leasingu. Atrakcyjna oferta dotyczy wszystkich modeli pojazdów. Przykładowo nowa Yamaha Super Tenere dostępna będzie w leasingu 106%.

Specjalny program finansowania prowadzi dla Yamahy BZ WBK Leasing. Oferta obejmuje nowe pojazdy: motocykle oraz quady (rejestrowane i nierejestrowane).

Razem z naszym partnerem zrobiliśmy wszystko, aby dla klientów opcja finansowania w leasingu była jak najbardziej wygodna. Ograniczyliśmy więc do minimum i formalności i czas wymagany do przygotowania oferty – wyjaśnia Magdalena Piskorz, dyrektor generalna Yamaha Motor Polska. Finansowanie jest dostępne w tzw. procedurze uproszczonej, co oznacza, że należy przedstawić tylko REGON i standardowe dokumenty firmy, bez zaświadczeń z ZUSu i Urzędu Skarbowego oraz dokumentów finansowych. Opłaty wstępne wynoszą od 5%, a okres leasingu do 60 miesięcy.

Leasing nie wymaga angażowania całej kwoty potrzebnej do zakupu motocykla, a dodatkowo daje możliwość zaliczenia rat w koszty uzyskania przychodów firmy. Oferujemy też bardzo dobre warunki cenowe: zarówno samych pojazdów, jak też finansowania – dodaje Tomasz Gęsicki z BZ WBK Leasing, odpowiedzialny za współpracę z Yamahą.

Aby skorzystać z oferty wystarczy udać się do jednego z ponad 40 autoryzowanych dealerów Yamahy zlokalizowanych na terenie całego kraju. Lista salonów znajduje się na stronie http://www.yamaha-motor.pl/dl_redirect.jsp).

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty można uzyskać na stronie producenta (http://www.yamaha-motor.pl/) oraz stronie BZ WBK Leasing (http://www.leasing24.pl).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu