Nowy Dyrektor Generalny Telepizza Poland Sp. z o.o

Telepizza Poland Sp. z o.o informuje, że na stanowisko Dyrektora Generalnego spółki powołany został Dariusz Bąk, pełniący dotychczas funkcję Dyrektora Marketingu.

Dariusz Bąk jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu.

Od 1992 roku związany głównie z rynkiem FMCG zdobywał doświadczenia w działach brand marketingu, trade marketingu i sprzedaży, w strukturach takich koncernów jak Bayer AG, Metro Group czy Wella / P&G.

Pełnił funkcję kolejno Brand Manager’a / Marketing Manager’a w Polsce i Global Product Manager’a w centrali koncernu Bayer AG w Niemczech, zajmując się opracowywaniem i wdrażaniem międzynarodowych strategii marketingowych dotyczących globalnych marek koncernu; Dyrektora Sprzedaży Tip Discount Polska sieci sklepów należących do Grupy Metro; Marketing Manager’a Wella Polska, odpowiadając za strategię marketingową firmy na rynku konsumenckim we wszystkich kategoriach produktowych, czy też Brand Manager’a w Procter & Gamble, opracowując i wdrażając nowatorskie programy shopper marketingowe.

Dariusz Bąk przez ostatnie cztery lata jako Dyrektor Marketingu współtworzył strategię rozwoju Telepizza Poland – lidera w dostawie jedzenia do domów i biur na polskim rynku gastronomicznym. Zdaniem nowego Dyrektora Generalnego „dynamiczny rozwój sieci Telepizza Poland nie został zahamowany przez kryzys ekonomiczny, a konsekwentne inwestycje w reklamę czynią z Telepizzy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek na polskim rynku. Ta sprawdzona strategia będzie kontynuowana w kolejnych latach, ponieważ polski rynek jest oceniany jako jeden z najbardziej obiecujących w Europie Środkowo- Wschodniej.”

Telepizza Poland Sp. z o.o należy do Grupy Telepizza, która posiadając niemal 1000 restauracji, należy do niekwestionowanych liderów na rynku pizzerii w takich krajach jak Polska, Hiszpania, Portugalia, Chile oraz Kolumbia. W Polsce Telepizza jest obecna od niemal 18 lat i, posiadając obecnie 120 lokali, należy do największych sieci gastronomicznych w kraju.

Z dniem 15 czerwca 2010 Dariusz Bąk zastąpił na stanowisku Dyrektora Generalnego Adama Kołodziejczyka, który obejmie funkcję Prezesa Zarządu KOMFORT S.A. (www.komfort.pl), największej sieci specjalistycznych marketów oferujących elementy wyposażenia wnętrz, posiadającej obecnie prawie 150 placówek w Polsce, Czechach i na Słowacji.

źródło/autor: Telepizza

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu