MODECOM – kosmiczny HUB USB

MODECOM, wiodący producent akcesoriów komputerowych kolejny raz zaskakuje nowoczesnym wzornictwem swoich produktów! HUB-UFO najnowszy produkt z oferty MODECOM wprowadza powiew świeżości wśród obecnych na rynku hub-ów USB. Modelowi UFO nie można zarzucić braku wyrazistej kreski – design urządzenia jest intrygujący, tajemniczy i nieprzeciętny. Jego funkcjonalność w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niemu użytkownicy mogą podłączyć nawet 7 dodatkowych urządzeń posiadających złącza USB. Niewielkie rozmiary oraz krótki, chowany w urządzeniu kabel sprawdzi się w trakcie podróży. HUB-UFO nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, jednak opcjonalny zasilacz pozwala zwiększyć jego możliwości, zapewniając ładowanie akumulatorów w telefonach komórkowych lub przenośnych odtwarzaczach MP3. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

„W przeciwieństwie do posiadaczy komputerów stacjonarnych, mobilni użytkownicy muszą liczyć się z problemem zbyt małej ilości portów USB. Dotyczy to szczególnie netbooków oraz starszych notebooków, gdzie standardowo montuje się 2-3 takie złącza, które w wielu przypadkach nie wystarczają do obsługi dodatkowych urządzeń. Właśnie z myślą o tych klientach stworzyliśmy HUB-UFO, dzięki któremu będą mogli swobodnie podłączyć aż 7 peryferiów, zapewniając im również (opcjonalnie) niezbędną moc do ładowania lokalnych akumulatorów. Na uwagę zasługuje również kompaktowa obudowa hub’a, który zmieści się w kieszeni kurtki, torbie na notebooka lub plecaku.

Pamiętajmy, iż liczba produktów wykorzystujących złącze USB wciąż rośnie. Zalety tego uniwersalnego rozwiązania dostrzegli nie tylko producenci komputerowych akcesoriów, ale również firmy produkujące telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, czy telewizory i projektory. W Internecie można znaleźć szereg ofert z produktami-gadżetami, które oparte są również na tej technologii.” – powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający MODECOM.

MODECOM HUB-UFO – sugerowana cena detaliczna: 59,90 PLN

źródło/autor: Studio 111

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu