GENESIS PR dla Grupy Alterco

Agencja GENESIS PR rozpoczęła współpracę z Grupą ALTERCO. Umowa obejmuje prowadzenie działań wizerunkowych z obszaru PR korporacyjnego. To już kolejny projekt z branży nieruchomościowej – po Opal Property Developments oraz Griffin Real Estate – realizowany przez GENESIS PR. Agencja została wybrana w drodze przetargu, a umowę zawarto na czas nieokreślony.

Alterco to wyspecjalizowany podmiot inwestycyjny i doradczy działający na rynku nieruchomości. Grupa – pełniąc rolę integratora rynku – łączy na poziomie biznesowym inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych oraz firmy deweloperskie i wykonawcze w celu realizacji atrakcyjnych projektów nieruchomościowych.

Inwestycje, prowadzone i zarządzane przez Grupę Alterco, zlokalizowane są głównie w dużych ośrodkach miejskich i ich najbliższym otoczeniu oraz w atrakcyjnych regionach turystycznych i rekreacyjnych.

Alterco dąży do maksymalnego wykorzystania potencjału krajowego rynku i jednocześnie rozwoju branży nieruchomości w Polsce. Grupa zamierza osiągnąć te cele bazując na posiadanym doświadczeniu w realizacji trudnych projektów deweloperskich, wymagających obszernej wiedzy z zakresu prawa i finansów oraz znajomości procedur budowlanych i sprzedażowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu