GEFCO nagrodzone Delphi Pinnacle Award drugi rok z rzędu

wiodący światowy producent wyposażenia samochodów uznał Grupę GEFCO za wybitnego specjalistę w zakresie logistyki dla przemysłu, przyznając operatorowi nagrodę Above and Beyond Award. Wręczenie nagród odbyło się 14 kwietnia 2010 roku w czasie ceremonii Delphi Pinnacle Awards w Detroit, USA. Nagrodę w imieniu Delphi wręczył GEFCO Sidney Johnson, Wiceprezes ds. Globalnego Zarządzania Dostawami.

Delphi przyznało GEFCO Above and Beyond Award w uznaniu profesjonalizmu i zaangażowania pracowników GEFCO, świadczących usługi na rzecz koncernu. Nagroda potwierdza pozycję Grupy GEFCO jako wiarygodnego i solidnego partnera w logistyce. Firma Delphi szczególnie doceniła GEFCO za wysoką efektywność usług. Współpraca z GEFCO zaowocowała bowiem wynikami, które znacznie przekroczyły oczekiwania Delphi.

“Uhonorowanie GEFCO Above and Beyond Award to efekt wysokiej jakości usług logistycznych, których zakres zdecydowanie wykraczał poza zobowiązania kontraktowe w 2009 roku” – powiedział Sidney Johnson.

Nawet w okresie dekoniunktury w roku 2009, GEFCO w niezmiennie dostarczało wysokiej klasy profesjonalnych i elastycznych rozwiązań przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dla podniesienia efektywności procesów logistycznych firmy GEFCO i Delphi wspólnie opracowały, a następnie wdrożyły specjalny plan współpracy. W ramach obsługi Delphi, GEFCO oferuje obecnie pełny zakres rozwiązań dla łańcucha dostaw. Usługi GEFCO są nie tylko dostosowane do specyficznych potrzeb Delphi, ale też zgodne z wysokimi wymogami jakościowymi stawianymi przez klienta. Przed wprowadzeniem jakiegokolwiek rozwiązania, GEFCO adaptuje swoje narzędzia logistyczne, inżynieryjne i projektowe tak, by maksymalnie podnieść ich funkcjonalność. Dzięki funkcjonowaniu w ramach międzynarodowej sieci pracownicy GEFCO koordynują operacje w zakresie transportu multimodalnego w Europie i na całym świecie.

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Koncern zainwestował w Polsce ponad 380 milionów USD – zarówno w produkcję, jak i w badania oraz rozwój. W Polsce Delphi zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników w czterech zakładach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu