China Glaze Poolside

Szum fal, letni wietrzyk… odpoczynek w świetle zachodu słońca… Zrelaksuj się i poczuj się jak na egzotycznej wyspie! Z kolekcją China Glaze Poolside – rajska plaża, ekskluzywny hotel i drinki z parasolką będą jeszcze bliżej! Pamiętaj – marzenia się spełniają!

China Glaze Poolside to 6 nowych, soczystych kolorów, z których każdy sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądały olśniewająco! Żywe, zaskakujące kolory, przywodzące na myśl słodycz cytrusów, zachęcą do zabaw w promieniach letniego słońca.

China Glaze to ekskluzywna marka lakierów do paznokci dla pewnych siebie, ceniących szyk i elegancję kobiet. Szeroka gama kolorów pozwala każdej z Pań wybrać dla siebie dokładnie to, na co ma ochotę – od lekkich i delikatnych odcieni, do lakierów w przepięknych, zdecydowanych barwach. Ulubione kolory odnaleźć można w kolekcjach stałych oraz sezonowych. Wszystkie urzekają paletą niepowtarzalnych odcieni, z których każdy emanuje szykiem, klasą i sexapilem.

Lakiery China Glaze powstały dzięki opracowaniu specjalistycznej formuły opartej na kompozycji żywic i polimerów. Polimery nadają im niepowtarzalny połysk i głębię koloru, a żywice zapewniają wyjątkową elastyczność i trwałość. Efekt: lakier doskonale przylega do paznokcia, nie odpryskuje i nie kruszy się.

Pojemność: 14 ml

Cena: ok. 25 PLN

źródło/autor: kamodus

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu