AM Art-Media Agencja PR rozpoczęła współpracę z Instytutem Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego

Agencja PR AM Art-Media podpisała umowę o współpracy z Instytutem Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego – największym uniwersyteckim instytutem historii w Polsce i jednym z najlepszych humanistycznych ośrodków naukowych.

Współpraca dotyczy działań public relations i media relations mających na celu promocję Obchodów Jubileuszu 80-lecia Instytutu Historycznego UW, które odbędą się w październiku tego roku. W ramach uroczystości jubileuszowych zaplanowano liczne konferencje, wystawy, a także I Zjazd Absolwentów.

– Współpraca z Agencją AM Art-Media daje nam szansę na skuteczne przekazywanie informacji o naszym Instytucie oraz obecność w mediach, a co może najważniejsze – zapewnia nam spokój w dziedzinie, w której jako naukowcy nie jesteśmy specjalistami – mówi dr Łukasz Niesiołowski-Spano, pracownik Instytutu Historycznego UW, i współorganizator Obchodów Jubileuszu Instytutu.

Za obsługę klienta ze strony Agencji odpowiedzialna jest Urszula Chodorowska.

– Jesteśmy dumni, że możemy wspomóc swoją pracą instytucję, która już od 80 lat kształci młodych ludzi na świadomych obywateli. Tym bardziej, że i w szeregach naszej Agencji znajdują się absolwenci Instytutu Historycznego UW – podkreśla Urszula Chodorowska. – Jesteśmy przekonani, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli nam w skuteczny sposób promować Obchody 80-lecia Instytutu Historycznego i przekonać młodych ludzi, że warto studiować historię – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu