Zaplanuj Wielki Skok na sztabki złota Magnum Gold?!

7 czerwca ruszyła kampania internetowa Magnum Gold?! Na stronie konkursowej internauci mają możliwość wygrania 10 gramowej sztabki złota każdego dnia. W Wielkim Finale będzie można powalczyć o nagrodę główną – 500 gramową sztabę cennego kruszcu!

Mechanizm konkursu jest bardzo prosty – aby wygrać sztabkę złota o wadze 10 g należy wejść na stronę www.magnum-gold.pl, zarejestrować się i zatrzymać zegar o pełnej godzinie. Wygrywa osoba, która trafi najcelniej, tj. najbliżej pełnej godziny. Ale uwaga! Czas mierzony jest z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. Zegar można zatrzymać codziennie o każdej pełnej godzinie.

Dla umilenia czasu pomiędzy jedną pełną godziną a drugą, można obejrzeć „sensacyjne” spoty reklamowe z gwiazdą kina Benicio del Toro oraz zagrać w grę „Ścigany”, w której należy unikać policyjnych pościgów, by jak najdłużej utrzymać się na drodze.

Zabawa potrwa do dnia Wielkiego Finału, o którym wiadomo tylko tyle, że jego termin pojawi się na stronie internetowej dopiero dzień przed Wielkim Skokiem. W finale trzeba będzie jak najszybciej rozwiązać zadanie konkursowe. Do tego czasu pozostaje tylko odwiedzać stronę i pilnie trenować.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu