Tytan Budowlaną Marką Roku 2009

Tytan Professional – kluczowa marka Grupy Selena, holdingu spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – został Budowlaną Marką Roku. Brand już po raz kolejny zajął pozycję niekwestionowanego lidera w kategorii „piany i silikony”. Ranking powstał na podstawie ogólnopolskiego badania przeprowadzonego wśród firm wykonawczych, które oceniały jakość produktów, stosunek jakości do ceny oraz częstotliwość ich stosowania. Celem 6. już edycji zestawienia jest uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku.

Tytan Professional to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek chemii budowlanej na rynku polskim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Kluczową w portfolio Seleny marką sygnowane są najwyższej klasy produkty skierowane do profesjonalistów, przeznaczone do prac budowlanych i wykończeniowych. Nad ich jakością i innowacyjnością pracuje zespół badawczo-rozwojowy Grupy, który dba o utrzymanie najwyższych standardów produkowanego asortymentu, potwierdzonych licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami. Wyroby Tytan Professional sprzedawane są od Chin, przez Kazachstan, aż po Stany Zjednoczone i Brazylię.

„Cieszy nas uznanie w oczach wykonawców. To oni, na co dzień używając naszych produktów, mogą przekonać się o ich najwyższej jakości. Wsłuchując się w ich potrzeby, wprowadzamy kolejne innowacje na rynek chemii budowlanej, takie jak np. Aplikator 360 stopni czy też piana instalacyjna Tytan Professional WOD-KAN” – mówi Przemysław Strzyż, Brand & PR Manager Selena SA.

Grupa Selena jest – pod względem wielkości – czwartym na świecie producentem piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Celem strategii rozwoju firmy jest osiągnięcie pozycji lidera w produkcji pian poliuretanowych oraz jednego z czołowych globalnych producentów uszczelniaczy i klejów.

Produkty sygnowane marką Tytan Professional od lat cieszą się uznaniem wśród specjalistów. Potwierdzają to zdobyte nagrody i wyróżnienia, wśród których są m.in.: tytuł TOP MARKA 2009 i 2010 czy Złoty Laur Konsumenta 2009 w kategorii „silikony i pianki”. W 2009 roku Selena po raz trzeci została Liderem Branży Stolarki Budowlanej, a pianę poliuretanową Tytan Professional 65 wyróżniono tytułem Wybór Profesjonalisty.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu