Konsalnet dba o bezpieczeństwo Bruce’a Willisa podczas jego wizyty w Warszawie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy spółki Konsalnet zapewniają ochronę jednemu z najsłynniejszych aktorów wszechczasów – amerykańskiemu gwiazdorowi Bruce’owi Willisowi, towarzysząc mu w czasie jego warszawskiej wizyty w dniach 22 – 24 czerwca. O bezpieczeństwo Willisa dbają najwyżej wykwalifikowani pracownicy Konsalnetu, którzy także prowadzić będą samochód wożący aktora po stolicy Polski.

Amerykański aktor przyjeżdża do Polski by zagrać główną rolę w jednym z filmów reklamowych. Wcześniej wystąpi na konferencji prasowej w hotelu Bristol, a po zdjęciach do reklamówki będzie zwiedzał Warszawę i uczestniczyć będzie w przyjęciu zorganizowanym specjalnie na jego cześć w jednym z warszawskich klubów. Nieprzerwanie – przez cały ten czas – o jego bezpieczeństwo dbają pracownicy mający najwyższe kwalifikacje z jednej z największych firm sektora security w Polsce – Konsalnet.

– Nasi pracownicy mają najlepsze kwalifikacje by zapewnić każdej osobie – w tym takiej, która ma status VIP – najbardziej profesjonalną ochronę – mówi prezes Konsalnetu Adam Pawłowicz.

Po całej Warszawie aktor jeździć będzie samochodami prowadzonymi przez specjalistów firmy Konsalnet legitymujących się najwyższymi kwalifikacjami. Wszyscy pracownicy, którzy strzec będą Bruce’a Willisa mają długoletnie doświadczenie w ochronie fizycznej i uchodzą za najwyższej klasy fachowców.

– Mamy dużą grupę kadry, która na co dzień zapewnia najwyższy poziom usług dla naszych klientów. Dodatkowo – standardy pracy w naszej firmie należą do najwyższych w tej branży w Polsce – dodaje Adam Pawłowicz.

Pracownicy Konsalnetu będą dbać o bezpieczeństwo Bruce’a Willisa przez cały czas jego pobytu w Warszawie.

źródło/autor: Konsalnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu