100 tysięcy prowizji w Programie Partnerskim Skąpiec.pl

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl podsumował swój Program Partnerski. Przez minione 5 miesięcy wydawcy stron biorących udział w programie zarobili ponad 100 000 zł. Zdaniem porównywarki cen to wynik starannego dopasowania form reklamowych do treści poszczególnych witryn.

Skąpiec.pl uruchomił swój Program Partnerski w lipcu 2009 roku. Adresowany jest on do posiadaczy serwisów internetowych. Prowizja naliczana jest od każdego użytkownika, który zostanie przekierowany z Serwisu Partnerskiego na Skąpiec.pl (klikając na formę reklamową), a następnie przejdzie na stronę współpracującego z porównywarką sklepu.

Prowizja ta wynosi 80 % wartości opłaty netto, jaką Skąpiec pobiera za przekierowanie do poszczególnych sprzedawców. To najwyższa stawka w segmencie porównywarek cen.

Przyjęte założenia programu przyniosły pozytywne efekty. Od stycznia do maja 2010 roku Serwisy Partnerskie, biorące udział w programie zarobiły ok. 100 000 zł.

Należy tu dodać, że program był intensywnie rozwijany przez ostatnie 12 m-cy. Skąpiec.pl postawił przede wszystkim na różnorodność form reklamowych.

– Podczas współpracy z naszymi Partnerami kładziemy nacisk na zapewnienie szerokiej gamy widgetów, których wielkość i design można starannie wkomponować w treści prezentowane na stronie wydawcy. Im mniej będą one nachalne, tym lepiej pozwolą zmonetyzować ruch na danym serwisie – podkreśla Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

Jako główne zalety Programu Partnerskiego Skapiec.pl wymienić można:

  • wysoką prowizję: 80 % zysków
  • okres 3 miesięcy gwarantujący prowizję z bezpośrednich odwiedzin strony Skąpiec.pl przez użytkownika
  • szeroką gamę form reklamowych
  • pozycję marki Skąpiec.pl w branży porównywarek cen

– Cieszymy się z sukcesów naszych Partnerów i z dynamicznie rosnącej liczby serwisów internetowych. To tak naprawdę nasza wspólna wygrana. Dołożymy wszelkich starań, by jeszcze lepiej dopasować Program Partnerski do oczekiwań wydawców stron. Dziękujemy za dotychczasowe sugestie i zapraszamy wszystkie serwisy do współpracy – mówi Janiszewska.

źródło/autor: Skąpiec.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu