Nowoczesne i funkcjonalne meble Sentido z oferty Black Red White już w sprzedaży

Oferta Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – została wzbogacona o kolejny nowoczesny system modułowy: SENTIDO. Ciemne korpusy i fronty w trzech różnych wariantach: białe lakierowane, wenge oraz szklane umożliwiają tworzenie wielu zestawień, co pozwala na samodzielne kreowanie ostatecznego wyglądu mebla. System SENTIDO dostępny jest w salonach z ofertą Black Red White na terenie całego kraju.

Najnowsza kolekcja skierowana jest do wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Sentido to zestaw prostych w formie mebli utrzymanych w klasycznych, kontrastujących kolorach – eleganckim wenge oraz lśniącej bieli. W opcji są również fronty wykonane z matowego szkła. Modernistyczny design dopełnia prosty uchwyt liniowy na całej szerokości frontu.

„Prosta i minimalistyczna forma Sentido z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. Meble z najnowszej oferty Black Red White są nie tylko estetycznie wykonane, ale cechuje je również praktyczność i funkcjonalność. Sentido daje możliwość wszechstronnego wykorzystania poszczególnych elementów w różnych wnętrzach, ich dowolnego zestawiania i tworzenia tym samym niepowtarzalnych konfiguracji. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci szybko docenią urok i praktyczność systemu Sentido” – powiedział Sławomir Kierepka, wiceprezes BLACK RED WHITE SA.

Użyteczność i funkcjonalność mebli z sytemu Sentido uzyskano dzięki możliwości ich dowolnego zestawiania przy wykorzystaniu przestronności i pakowności poszczególnych elementów, w tym: wysokich i pojemnych szaf, głębokich szuflad czy uniwersalnych półek naściennych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie aranżowanej powierzchni.

Dodatkowym atutem systemu Sentido jest dowolność w kwestii zastosowania frontów – samodzielnie funkcjonujące regały mogą stać się szafą, witryną lub szafką z szufladami w zależności od upodobań estetycznych, jak i charakteru przestrzeni. Zestaw 21 zróżnicowanych gabarytowo i funkcjonalnie elementów pozwala na dowolną aranżację pokoju dziennego, jadalni, gabinetu czy też pokoju młodzieżowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu