Firma Flűgger inicjatorem murala. Malowanie może być proste

Warszawska Wola nabrała nowych kolorów! Dzięki firmie Flűgger – producentowi farb i akcesoriów malarskich – na jednej ze ścian kamienicy przy ul. Leszno 22 można podziwiać gigantyczny mural.

W tym roku firma Flűgger postawiła na niestandardowe działania reklamowe. Celem kampanii jest podniesienie świadomości marki i jej rozpoznawalności, szczególnie wśród klientów indywidualnych. Efekt ma zostać osiągnięty poprzez kampanię promocyjną, która jest oparta na intensywnej informacji oraz działaniach na terenie Warszawy. Stąd w połowie maja na fasadzie Pałacu Krasińskich miał miejsce mapping 3D. Niesamowita animacja, przy dźwiękach muzyki sprawiła, iż barokowy pałac został zburzony, odbudowany i finalnie pomalowany! Mural to kolejna odsłona działań mających na celu przybliżenie marki w niekonwencjonalny sposób.

Stworzone malowidło opowiada zabawne i ciekawe historie. Przedstawione zdarzenia dzieją się w poszczególnych pokojach, a każdy z nich prezentuje określoną opowieść. Świat ludzki miesza się tu ze światem zwierząt, realny z fantastycznym. Dzięki temu realistyczna przestrzeń warszawskiej Woli nabiera magicznego wymiaru.

Cieszymy się, że firma Flűgger może być inicjatorem tak ciekawych wydarzeń jak powstanie murala, który z jednej strony ubarwia otaczającą przestrzeń i czyni ją przyjaźniejszą,

a z drugiej daje szansę realizowania swojej twórczej pasji młodemu artyście. Właściwie dobrane i dobre jakościowo farby w dowolnych kolorach to dla naszej firmy priorytet, dlatego też szczególnie zależy nam, aby przez tego typu akcje podkreślać jak duże znaczenie dla naszego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości ma estetyka – mówi Małgorzata Undziłło, country manager Flűgger Sp. z o.o.

Mural, który na dłużej wpisze się w scenerię warszawskiej Woli, pokazuje jak bardzo potrzebne są inicjatywy ubarwiania szarej przestrzeni, która często działa na nas odpychająco i raczej zniechęca do jej odwiedzania. Kolor oprócz tego, że przykuwa naszą uwagę, nadaje także przestrzeni sympatyczniejszego charakteru, dzięki czemu zyskuje ona niewątpliwie na wartości.

źródło/autor: Proximity

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu