AdAction Network powiększa się o nowe serwisy

Do sieci AdAction Network dołączyły trzy nowe serwisy związane z grami komputerowymi, działające w ramach projektu Cyberball. Wokół serwisów skupiona jest polska społeczność graczy, będących fanami serii gier Football Manager oraz FIFA. Serwisy łączy spójna baza użytkowników. Jedno konto w portalu CyberBall.pl umożliwia internautom korzystanie ze wszystkich trzech serwisów.

Do AdAction Network dołączyły: Cmrev.com, Pes-rev.com i Fifarev.com, które wzbogacą ofertę sieci związaną z reklamą w serwisach tematycznych dotyczących gier komputerowych. We wszystkich witrynach dostępne są standardowe formy reklamy internetowej. Nowe serwisy w sieci AdAction Network docierają do ponad 130 000 unikalnych użytkowników i generują blisko 2 miliony odsłon miesięcznie (Google Analytics, maj 2010)

Cmrev.com to serwis informacyjny związany z popularną serią gier Football Manager. Działa nieprzerwanie od 2002 roku i jest niekwestionowanym liderem wśród serwisów poświęconych tej grze. Strona zawiera tysiące przydatnych informacji, poradników i dodatków do gry Football Manager, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością jej fanów. Projekty Fifarev.com i Pes-rev.com są związane z serią gier FIFA, wydawaną przez EA Sports, oraz Pro Evolution Soccer.

Serwisy, które dołączyły do AdAction Network, cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku aktywnych graczy, dzięki zastosowanym w nich rozwiązaniom web 2.0. Każdy gracz otrzymuje spersonalizoawny profil, umożliwiający kontakt ze znajomymi. Użytkownikom udostępnione zostały blogi dostosowane do tematyki serwisów i forum dyskusyjne. Serwisy posiadają też rozbudowany system punktów i premiowania.

Przypomnijmy, że od maja w sieci AdAction Network znalazły się witryny z kategorii Rozrywka współpracujące z AdAction oraz IDMnet. Sieć została włączona do portfolio IDMnet jako jedna z sieci tematycznych.

źródło/autor: ZPR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu