WIZZ Taxi – Nowa usługa Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce wprowadza nową usługę – WIZZ Taxi. Od teraz wszyscy pasażerowie Wizz Air podróżujący z Polski do Dortmundu mogą skorzystać z niedrogiego transportu pierwszej klasy z i na lotnisko.

Dzięki nowej usłudze pasażer może zamówić prywatny transport na trasie między lotniskiem i wybranym adresem w granicach miasta. Na lotnisku w hali przylotów będzie na niego czekał kierowca z tabliczką z nazwiskiem pasażera, który następnie przewiezie go bezpośrednio pod wskazany adres.

Opłata jest naliczana za samochód. W jednej taksówce mogą jechać maksymalnie trzy dorosłe osoby, dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci albo jedna osoba dorosła i troje dzieci.

Samochód WIZZ Taxi można zamówić podczas rezerwacji on-line za pomocą jednego kliknięcia. Usługę tę można również wykupić później za pomocą strony wizzair.com lub kontaktując się z call center Wizz Air pod numerem 0 703 50 30 10. Usługę można zakupić do trzech dni przed wylotem.

Obecnie WIZZ Taxi jest oferowana dla lotów z Bukaresztu, Sofii i Dortmundu. Już teraz mogą z niej skorzystać wszyscy polscy podróżni udający się do tego niemieckiego miasta.

źródło/autor: Wizz Air

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu