Większa mobilność z bezprzewodową słuchawką Plantronics Savi 430®

Nowy zestaw słuchawkowy Plantronics Savi 430® przeznaczony do telefonii internetowej to pierwsza na rynku słuchawka do komputera w technologii DECT z kluczem USB. Współpracuje z softphonami: Avaya, Cisco, IBM, Microsoft i Skype. Zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji połączenia przy prostej konfiguracji.

Do portfolio wielokrotnie nagradzanych produktów Plantronics do Unified Communications dołączył bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z adapterem USB DECT – Plantronics Savi 430®. Teraz pracownicy firm mogą swobodne poruszać się po obszarze całego biura i rozmawiać ciesząc nieporównywalnie lepszej jakości, szerokopasmowym dźwiękiem. Słuchawka, dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii DECT przekazuje czysty, naturalnie brzmiący głos z PC, przy znacznie większym zasięgu w porównaniu z słuchawkami Bluetooth.

Plantronics Savi 430® daje użytkownikom pełną kontrolę połączeń jak np. zdalne odbieranie/kończenie rozmów z ponad 30 aplikacjami Unified Communications, i softphone, m.in. takich partnerów jak: Avaya, Cisco, IBM, Microsoft, CounterPath, Shoretel i Skype. Sprzęt gwarantuje łatwą konfigurację, a oprogramowanie umożliwia zdalną, masowa instalację więc działy IT będą w znacznie mniejszym stopniu obciążone prośbami pracowników o pomoc.

Plantronics Savi 430® skierowana jest dla profesjonalistów, którzy często podróżują w obrębie całej korporacji. Słuchawka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wykorzystują laptopy lub netbooki do komunikacji głosowej lub wideo i transmisji danych. Lekka, wyposażona w funkcję redukcji szumów otoczenia oraz adapter USB DECT, przekazuje świetnej jakości dźwięk w zasięgu do 100 metrów. DECT jest częstotliwością stworzoną dla połączeń głosowych, która nie jest w żadnym stopniu narażona na zakłócenia płynące z innych urządzeń bezprzewodowych lub Wi-Fi. Dedykowane połączenie sprawia, że zagęszczenie urządzeń nie ma wpływu na jakość dźwięku. Telefony bezprzewodowe w naszych domach wykorzystują tę samą technologię.

– Z Savi 430®, użytkownicy mogą być pewni, że ich głos będzie brzmiał czysto, niezależnie od tego, czy korzystają z połączenia przez Skype, czy spotkania WebEx – mówi Andrzej Wiśniewski, dyrektor ds. Rozwoju w Kontel-Telecom. – Jednoetapowy proces instalacji i zaawansowane funkcje zestawu słuchawkowego sprawiają, że coraz bardziej popularna komunikacja przez komputer staje się bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikowi – twierdzi.

Adapter DECT USB ma możliwość obrotu o 180 stopni i składania się, kiedy użytkownik przenosi laptop. Styl noszenia na uchu zapewnia wygodę przez cały dzień. Funkcja kontroli mocy sygnału pozwala wydłużyć zasięg i czas rozmów. Trzej inni użytkownicy słuchawek Savi mogą włączyć się do prowadzonej rozmowy.

Plantronics Savi 430® współpracuje z softphone’ami Avaya, Cisco, IBM, Microsoft, Shoretel i Skype.

Więcej na www.plantronics.com/software

Produkt dostępny u importera KONTEL-TELECOM (WWW.kontel.pl) i sieci jego partnerów w całej Polsce.

Cena: 999 zł netto

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu