Promocja kont firmowych w Banku Nordea

Bank Nordea wprowadził promocyjną ofertę rachunku e-Firma. Bank przez pół roku nie będzie pobierał opłat za prowadzenie konta firmowego. W ramach pakietu udostępnia też sieć bezpłatnych bankomatów i wpłatomatów.

Nowa oferta konta firmowego w Nordea Bank Polska zapewnia właścicielom firm zmniejszenie kosztów bankowych i umożliwia zapoznanie się funkcjonalnością rozwiązań w Banku Nordea.

Za prowadzenie rachunku eFirma w Banku Nordea przedsiębiorcy nie zapłacą przez pierwsze 6 miesięcy, potem miesięczna opłata za jego prowadzenie wynosić będzie 9 zł. W ramach konta klienci biznesowi mogą bez opat wypłacać gotówkę z sieci ponad 3400 bankomatów (Nordea, BZ WBK, eCard i dwie w każdym miesiącu w Euronet), a także bezpłatnie korzystać z wpłatomatów banku. Do rachunku wydawana jest bezpłatnie karta Visa Business Electron. Bank nie pobiera też opłat za jej miesięczne użytkowanie.

Rachunek eFirma przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek osobowych. Za pośrednictwem kanałów elektronicznych klienci korzystający z eFirmy mogą realizować pojedyncze i zbiorcze zlecenia przelewów, ustanowić stałe zlecenia przelewów, sprawdzić stan rachunku i uzyskać informacje o wykonywanych operacjach, a także otwierać i likwidować lokaty – mając dostęp do konta z każdego miejsca na świecie.

Rachunek eFirma od lat prowadzi w rankinach mediów i niezależnych ekspertów na najtańsze konto i najelastyczniejszą ofertę dla przedsięborców.

Kampania promocyjna konta Efirma będzie prowadzona do końca czerwca w czołowych serwisach biznesowych i podatkowych, a także w wyszukiwarkach internetowych.

Wniosek o korzystanie z konta eFirma można złożyć przez Internet lub w wybranym oddziale Banku Nordea.

źródło/autor: Nordea Bank

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu