Prezentacja GIGABYTE i Intel na targach Computex 2010

W minioną sobotę 05.06.2010 zakończyły się targi Computex 2010, które zaraz po CeBIT są drugą co do wielkości tego typu imprezą na świecie. GIGABYTE TECHNOLOGY wraz z firmą Intel wziął udział w seminarium, podczas którego zaprezentowane zostały nowinki technologiczne GIGABYTE: Unlocked Power, HotKey OC i Cloud OC oraz nowe procesory Intel z odblokowanym mnożnikiem Intel® Core i7-875K i i5-655K.

Podczas mowy otwierającej, Sir Henry Kao, Wiceprezes dywizji płyt głównych GIGABYTE, omówił najważniejsze cele firmy na nadchodzące miesiące. Jednym z kluczowych działań GIGABYTE w ostatnim czasie było efektywne wdrożenie standardu USB 3.0 oraz promocja technologii Unlocked Power. Tylko do grudnia 2009 firmie udało się sprzedać aż milion egzemplarzy płyt głównych z USB 3.0. Obecnie GIGABYTE kontynuuje implementację tego złącza na nowych modelach we wszystkich segmentach cenowych.

Podczas prezentacji omówione zostały także imponujące możliwości platformy stworzonej z myślą o prawdziwych entuzjastach: GA-X58A-UD9 wyposażonej w technologię GIGABYTE Unlocked Power oraz 24 fazowy układ zasilania CPU.

GIGABYTE zaprezentował ponadto dwa nowe narzędzia do overclockingu. Pierwsze z nich to HotKey OC, które umożliwia użytkownikom użycie klawiatury do błyskawicznej zmiany BCLK, mnożników CPU oraz napięć; drugie to GIGABYTE Cloud OC, pierwsze na świecie internetowe narzędzie do overclockingu, które umożliwia podniesienie wyjściowych parametrów płyty głównej za pomocą każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

Prezentacja układu zasilania płyty głównej GIGABYTE GA-X58A-UD9 dostępna jest na kanale GIGABYTE MoboTV pod adresem:

http://www.youtube.com/user/MoboTV2010

Prezentacja technologii GIGABYTE HotKey OC dostępna jest na stronie:

http://www.youtube.com/watch?v=QqYsBxKUpb4

Prezentacja technologii GIGABYTE Cloud OC dostępna jest na stronie:

http://www.youtube.com/watch?v=a15HvZtCHf8

źródło/autor: GIGABYTE

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu