Pomaluj swoją twarz na Mistrzostwa Świata dzięki aplikacji Flag Face

Byss mobile przygotował w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej specjalną aplikację, dzięki której posiadacze iPhone’ów mają możliwość pomalowania swojego zdjęcia twarzy flagą ulubionej reprezentacji. Jest to kolejny, po W.O.L.F. i Caribbean Racing projekt polskiej firmy, który ma szansę zdobyć uznanie użytkowników telefonu Apple.

Dostępna w App Store aplikacja umożliwia wybór flagi spośród 40 państw, takich jak Brazylia, Anglia, Stany Zjednoczone czy Holandia. Dany wzór można w szybki i prosty sposób nanieść na zdjęcie z pamięci telefonu, bądź za pomocą programu zrobić nowe. Cały proces wirtualnego ozdabiania twarzy jest niezwykle intuicyjny i nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Przygotowane w ten sposób obrazki charakteryzują się wysoką jakością i zaskakującą dawką realizmu.

Przygotowując Flag Face, postawiliśmy na szybkość działania oraz komfort użytkowania. Dzięki naszej aplikacji kibice będą mogli w jeszcze większym stopniu przeżywać piłkarskie emocje związane z występami ulubionej drużyny. – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny agencji interaktywnej byss.

Aplikacja umożliwia również pochwalenie się gotowym obrazkiem znajomym za pośrednictwem Facebook’a. Użytkownicy mają również możliwość przesłania zdjęcia za pomocą poczty elektronicznej.

Flag Face można zakupić na App Store za jedyne 0,99 $. Opis i screeny dostępne są na stronie http://byss.mobi/flagface/.

źródło/autor: BYSS MOBILE

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu