Przejdź do treści

Nowe twarze i awanse w Colliers International

Do zespołu Colliers International Poland dołączyły trzy nowe osoby, a trzech dotychczasowych pracowników awansowało.

Iwona Cabaj jest nowym Property Managerem w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International. Zarządza obiektem Europolis w Błoniu oraz magazynem w Teresinie. Posiada 12 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do Colliers International Iwona przez 9 lat pracowała w firmie TKG Polska na stanowisku Property Managera. Wcześniej m.in. w Jones Lang LaSalle. Jest absolwentką Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej.

Marcin Sarniewicz dołączył do Działu Zarządzania Nieruchomości, w którym jako Specjalista ds. Technicznych odpowiada za obsługę techniczną budynków z portfela firmy Adgar. Marcin Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej. Pracował między innymi dla Zakładów Metalurgicznych SILESIA w Katowicach, Instytucie Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie oraz Day&Johnson.

Kolejna osoba, która dołączyła do Działu Zarządzania Nieruchomości to Witold Przychoda. Witek rozpoczął nowy etap kariery w Colliers International na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych. Z firmą związany jest od 3 lat. Wcześniej pracował w Banku BGŻ w Departamencie Bankowości Transakcyjnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych.

Krzysztof Kienorow zatrudniony został na stanowisku Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Colliers International. Krzysztof odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w firmie Alveus, w której pełnił funkcję Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. Wcześniej pracował jako Product Manager w firmie Franke, gdzie poza codziennymi obowiązkami odpowiadał również za szkolenia dla pracowników. Ukończył warszawską Akademię Wychowania Fizycznego. Studiował również na Wydziale Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Stephen Connor awansował na stanowisko Dyrektora w Dziale Wycen Colliers International. Stephen dołączył do polskiego biura Colliers International 2 lata temu. Wcześniej przez blisko 10 lat pracował jako ekspert ds. wycen w sektorze publicznym w Wielkiej Brytanii. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Aberdeen w Szkocji. Na tej samej uczelni ukończył także podyplomowe studia w zakresie wyceny nieruchomości. Od 10 lat jest członkiem prestiżowego Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Przemysław Błaszkiewicz awansował na stanowisko Rzeczoznawcy w Dziale Wycen. Przemek związany jest z Colliers International od samego początku swojej kariery zawodowej, czyli od niemal 6 lat, kiedy to dołączył do Działu Wycen Nieruchomości. Ukończył Wydział Międzywydziałowych Interdyscyplinarnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydział „Development and Society” na Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii. Od niedawna jest licencjonowanym rzeczoznawcą.

źródło/autor: Colliers International