Emerson Network Power – “Rozwiązania dla IT” Zabezpieczą Ciągłość i Wydajność Środowisk IT w Dowolnej Wielkości Organizacji w Regionie EMEA

Ponad 20 konfiguracji typu “plug and play” uzupełnia platformę produktową Emerson Network Power aby w sposób jeszcze bardziej kompletny zaspokajać potrzeby firm. Wydajne, przystosowane do łatwego uruchomienia rozwiązania o elastycznej architekturze zaprojektowano by szybko generowały realną przewagę konkurencyjną zarówno dla kanału dystrybucyjnego jak i klientów końcowych.

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE: EMR) i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity), przedstawiła “Rozwiązania dla IT”. Ich celem jest zapewnienie szybkiej i prostej implementacji zintegrowanych rozwiązań, które zabezpieczą ciągłość biznesową, zoptymalizują wydajność i zaspokoją potrzeby środowisk IT w dowolnej wielkości organizacji.

Emerson Network Power chce oferować “Efektywność Bez Kompromisów”, optymalizację infrastruktury centrum danych pozwalającą zredukować koszty i gwarantującą wysoką dostępność.

Zaprojektowane dla sektora SOHO (small office-home office) oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) “Rozwiązania dla IT” spełniają założenia podejścia „plug and play” (podłącz i uruchom) dostarczając kompletne, pre-konfigurowane, w pełni przetestowane rozwiązanie, od racków, przez UPSy, chillery, aż po systemy monitoringu. Organizacje, zarówno małe jak i średniej wielkości firmy, poszukujące właściwej konfiguracji dla swojego data center, mają ją w zasięgu ręki w postaci efektywnego, szybkiego i łatwego do wdrożenia rozwiązania.

Szerokie spektrum platformy uwzględnia “podstawowe” zintegrowane rozwiązania dla środowisk SOHO – składające się na przykład z: jednej szafy serwerowej 19” Knurr Miracel Plus, o nośności do 1,500 kg, elementów porządkujących prowadzenie kabli sieciowych i zasilających, oraz jednego UPS Liebert GXT2 – lub też bardziej „złożone” architektury dla małych i średnich centrów danych, które wymagają efektywnego chłodzenia, na przykład za pomocą jednostek między-szafowych Liebert CRV o mocy od 5 KW do 40 KW, pracujących w oparciu o sprężarki Copeland Digital Scroll, pełnego zabezpieczenia zasilania i zaawansowanych urządzeń w ramach systemu monitoringu.

“Wraz z “Rozwiązaniami dla IT”, kanał dystrybucyjny może zapewnić klientom wiodącą technologię autorstwa Emerson Network Power w sposób szybki, łatwy i nie wymagający specjalistycznych umiejętności technicznych. Jesteśmy przekonani, że grupa potencjalnych klientów czekająca na takie właśnie rozwiązania jest naprawdę rozległa. Rośnie też liczba organizacji o różnej wielkości, które muszą zabezpieczać systemy IT zapewniające im stały dostęp do strategicznych informacji biznesowych. Dostarczanie w sposób szybki najlepszych w swojej klasie rozwiązań to główny wyróżnik “Rozwiązań dla IT”, powiedział Peter Lambrecht, Vice Prezydent kanału sprzedaży produktów Liebert w firmie Emerson Network Power w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

źródło/autor: Emerson

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu