ARiMR ma nową stronę internetową od Grupy AMP Media

Od niedawna internauci mogą korzystać z nowej strony WWW Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Kluczową zmianą, jaką dostrzegą użytkownicy strony, jest odnowiona szata graficzna i nowy układ struktury serwisu WWW. Celem postawionym przed zespołem realizującym projekt było odświeżenie sposobu komunikacji z obecnymi oraz potencjalnymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR.

Zmiany zaproponowane przez zespół Grupy AMP Media dotyczyły również wprowadzenia do serwisu www.arimr.gov.pl szeregu stałych elementów nawigacyjnych, poprawiających jego jakość i użyteczność.

W porównaniu do poprzedniej wersji, nowa strona w szerszym stopniu korzysta z rozwiązań funkcjonalnych i wtyczek umożliwiających prezentacje materiałów audio i video. Wprowadzone na stronie głównej punkty startowe umożliwiają użytkownikom odnalezienie najczęściej poszukiwanych elementów serwisu.

Zrealizowany projekt jest kolejnym wdrożeniem Grupy AMP Media opartym o system zarządzania witryną TYPO3. Jedno z ważniejszych zadań dotyczyło przeniesienia zawartości starego serwisu do nowej struktury, co wymagało dużej dokładności i koordynacji działań.

Nowa strona stwarza znacznie lepsze możliwości komunikowania się między Agencją, a beneficjentami. Dokonane zmiany spotkały się z pozytywnymi ocenami internautów, którzy podkreślają, że nowy serwis jest znacznie lepiej uporządkowany i dlatego łatwiej znaleźć w nim potrzebne informacje – mówi Paweł Wojcieszak, przedstawiciel Departamentu Komunikacji Społecznej ARiMR.

źródło/autor: Grupa AMP Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu