Zapisz się na akcje Artegence

Do 30 czerwca trwa budowanie popytu na akcje Artegence – najstarszej agencji interaktywnej na polskim rynku, działającej nieprzerwanie od 15 lat. Oferta skierowana jest do inwestorów instytucjonalnych.

Na początku czerwca, w ogłoszeniu wykupionym w Raporcie IAB za 2009 rok, dołączanym do czerwcowego numeru Media&Marketing Polska, Artegence poinformowała zainteresowane podmioty o przewidzianej na ten rok ofercie emisji akcji dla inwestorów instytucjonalnych.

– „Twoje akcje przynoszą za mały zysk? O wymiernych korzyściach słyszysz tylko od konkurencji? Chcesz wreszcie być dumny z wyników? Pochwalić się wysoką stopą zwrotu? Zapisz się na akcje Artegence!” – te zdania na stronie WWW – http://akcje.artegence.com/, na której zainteresowani mogą składać zamówienia, zachęcają do złożenia zamówienia na akcje oferowane przez spółkę.

Artegence wyraża przekonanie, że emisje planowanych akcji, poprzez swój rozmach, będą zaliczane do największych w całym 2010 roku.

Zarząd Artegence pragnie zaoferować zainteresowanym podmiotom pewny zwrot z inwestycji. – Długoterminowo zależy nam, by akcje Artegence były oceniane przez analityków jako najbardziej spektakularne w tej branży, zarówno w Polsce jak i na rynkach Europy Wschodniej i Centralnej – powiedział mediom Artur Gortych, prezes i jeden z głównych udziałowców Artegence.

Wszystkie informacje o zapisach znajdą Państwo na dedykowanej stronie WWW:

http://akcje.artegence.com/

źródło/autor: Artegence

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu